Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nový 3D CAD Professional 2

Pondělí, 07 Prosinec 2009 16:27

Tags: 3D CAD | Software | Stavebnictví

ashampoo_3d_cad950.jpgOd začátku prosince 2009 je na trhu software Ashampoo 3D CAD Professional 2 sloužící k uspokojení různých potřeb náročných uživatelů jako jsou architekti, stavební inženýři, konstruktéři a obchodníci. Hlavním rysem programu je celková návaznost až po výrobu stavebních plánů, tj. pokud je návrh upravován, jsou konečné stavební plány automaticky aktualizovány. Program se vyznačuje svým optimalizovaným uživatelským rozhraním, přesnými výsledky a ucelenou škálou funkcí.
Ashampoo 3D CAD Professional 2 nabízí řadu dobře navržených funkcí, jednou z nich je výměna půdorysů s ostatními členy projektu nebo klienty prostřednictvím 2D-DXF/DWG importu/exportu, bez ohledu na použitý systém.
Mezi novinky patří modul okenních konstrukcí (Window Construction Module), který umožňuje navrhování individuálních typů oken a výkonný plug-in Cinema 4D Export, který převádí 3D projekty do Cinema 4D souborů a tím si zajišťuje možnost přeměny projektů do fotorealistického životního prostředí. Zásuvný modul Množství (Quantities) poskytuje hlubokou analýzu celého procesu navrhování, v závislosti na velikosti povrchu, životním prostoru a objemu, atd.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit