Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Mio na CeBITu představuje Moov 780

Čtvrtek, 04 Březen 2010 16:34

Tags: GIS | GPS | Hardware

moov-v780_4_1009.jpgNa CeBITu 2010, kde kupodivu nevystavují svoje spotřební výrobky společnosti jako TomTom nebo Navigon, představuje společnost Mio Technology zařízení Mio Moov V780, které nabízí komfortní navigaci, zábavu i práci s internetem. Moov V780 je vybaven 7” plochým širokoúhlým displejem, oceňovaným navigačním softwarem Mio Spirit, schopností přehrávat HD multimédia a digitálním TV přijímačem. Tato kombinace je poplatná současnému mobilnímu stylu života a snad právě proto za Moov V780 získala společnost Mio cenu iF Design Award 2010.

Součástí navigace je přepravní pouzdro, v němž je integrována klávesnice s optickým polohovacím zařízením a poslouží také jako stojánek pro uchycení přístroje. To znamená, že uživatelé mohou psát na rovném povrchu a displej je přitom nakloněn do vhodného úhlu, aby se dal lépe sledovat. Moov V780 dává uživatelům možnost přístupu k webovým stránkám a e-mailovým serverům přes Wi-Fi, 3G nebo WiMax síť. Integrovaný digitální TV přijímač umožňuje sledovat bezplatné programy digitálních televizních stanic a velmi kvalitní displej a reproduktory přispívají k tomu, aby si uživatelé mohli prohlédnou fotografie, přehrát videozáznamy a hudbu. Navigační software Mio Spirit má intuitivní uživatelské rozhraní a inteligentní funkci vyhledávání bodů zájmu.

Technické parametry Mio Moov V780:
Rozměry (H x W x D)
 204 × 111 × 14.6mm
 Váha 445g
 Rychlost procesoru 600 MHz
 Paměť ROM 4 GB – 8 GB
 Paměť RAM 512 MB+
 Přídavná paměť MicroSD, do 32 GB
 GPS Chipset u-blox module
 Barevný displej 6.95” TFT LCD s kapacitní dotykovou obrazovkou
 Rozlišení 800 x 480 pixelů (WVGA)
 Typ baterie akumulátorová polymerová
 Kapacita baterie 2 300 mAh
 USB Ano (Mini USB 2.0)
 Reproduktor Ano

Plánovaná doba uvedení na trh a specifikace Mio Moov V780 a Mio Spirit Extension Maps se budou v jednotlivých regionech lišit. Podrobnější informace si vyžádejte u vašeho regionálního zastoupení Mio, nebo navštivte www.mio.com/cz.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit