E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Aplikace TomTom pro iPhone nabízí lokální vyhledávání

Pondělí, 15 Březen 2010 20:03

Tags: GIS | GPS | Software

tomtom_iphone_1011.jpgTomTom představil několik významných inovací ve své navigační aplikaci pro iPhone, včetně lokálního vyhledávání od Google, které poskytuje uživatelům dynamický obsah, který jim pomůže nalézt kteroukoli požadovanou lokaci. Tato nová funkce v kombinaci s vylepšenou integrací s uživatelským rozhraním iPhone přináší ještě intuitivnější navigaci na cestách. Novou verzi aplikace TomTom (verze 1.3) lze zakoupit prostřednictvím App Store.

Verze 1.3 obsahuje pokročilé funkce, které jsou stávajícím majitelům navigační aplikace TomTom pro iPhone přístupné zdarma:

  • Lokální vyhledávání od Google – Aplikace TomTom pro iPhone nyní nabízí nespočetné množství bodů zájmu (POI - Points of Interest), které má uživatel k dispozici na dosah svého prstu. Uživatelům stačí ťuknout na aktualizované lokální výpisy od Google a hned si mohou naplánovat trasu kamkoli od restaurací až po obchody s květinami.
  • Stlačit a zoomovat – Nová verze aplikace integruje jednu nejoblíbenějších funkcí iPhone, která uživatelům umožňuje „stlačit a zoomovat“ pro detailnější pohled na navigační mapu.
  • Aktualizované mapy – Aplikace TomTom nyní obsahuje nejaktuálnější mapy, které se pro svou celkovou přesnost řadí mezi nejlepší na trhu.
  • Automatický denní/noční režim – Pro větší bezpečnost nyní aplikace TomTom počítá lokální východ a západ slunce a na základě toho automaticky přizpůsobí jas obrazu během řízení.
  • Tlumení hudby – Funkce pro tlumení hudby zajišťuje, že nikdy nepřeslechnete navigační instrukce ani během poslechu hudby na svém iPhone. Hlasitost hudby se před vyslovením instrukce sníží a po jejím dokončení opět zvýší na původní úroveň.
  • Funkce „Přidat do mého TomTom“ – Uložte si lokace z jiných aplikací nebo webových prohlížečů do své vlastní aplikace TomTom.

Aplikace TomTom pro iPhone nabízí známé funkce, na které se uživatelé této značky často spoléhají, včetně technologie IQ Routes a navádění do jízdních pruhů. TomTom IQ Routes využívá historicky naměřená data o rychlostech pro každý jednotlivý den a čas v týdnu k výpočtu té nejrychlejší trasy do cíle v daný okamžik. Navádění do jízdních pruhů usnadňuje navigaci na složitých křižovatkách tím, že názorně ukáže řidiči do kterého jízdního pruhu se má zařadit, aby neminul blížící se výjezd/odbočku.

Kontinentální a regionální verze aplikace TomTom pro uživatele iPhone Edge/3G/3GS a iPod Touch lze zakoupit prostřednictvím http://www.tomtom.com/tomtom-app/

Stávajícím majitelům navigační aplikace TomTom pro iPhone je nová verze přístupná zdarma.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit