Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Navigace od MapFaktoru zdarma

Pondělí, 06 Září 2010 11:10

Tags: GIS | GPS | Software

navigator10_1036.jpgFirma MapFactor představuje nejžhavější novinku letošního roku – navigaci zdarma - mapFactor Navigátor FREE. Jedná se o navigační software na základě profesionální navigace Navigátor 10 vyvinuté firmou MapFactor a mapových podkladů OpenStreetMaps. Produkt mapFactor Navigator FREE je poskytován pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0. MapFactor Navigátor FREE je určen pro zařízení s operačním systémem Windows nebo WindowsMobile. Mapová data se neustále vyvíjejí, nové státy budou pravidelně přibývat.

Výhodou uživatelsky generovaných mapových dat – princip známé wikipedie – je pokrytí. OpenStreetMaps pokrývá také státy, jež jiní komerční dodavatelé mapových podkladů nemají ve své nabídce. Instalace je intuitivní, jednoduchá a rychlá. Aktuální verze obsahuje mapy 27 států Jižní Ameriky, Asie, Austrálie, ale i Evropy. Samozřejmostí jsou mapy České Republiky a Slovenska, vedle tak exotických zemí jako Ekvádor, Peru, Austrálie nebo Irák.
MapFactor Navigátor FREE může posloužit i jako „demo“ verze pro profesionální řidiče, kteří by si rádi v praxi vyzkoušeli ovládání naší navigace.
Stahujte a instalujte navigátor do svých SmartPhonů, notebooků nebo netbooků. Vše potřebné naleznete zde.
MapFactor samozřejmě nabízí i komerční navigace Navigátor 10 Truck pro profesionální řidiče. Ty jsou založeny na mapových podkladech firmy TeleAtlas, které využívají i další přední výrobci navigací.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit