OLTIS group
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

EdgeCAM v České zbrojovce

Pondělí, 22 Srpen 2005 12:14
CZ 2075 RAMIV závěru roku 2004, bylo vypsáno společností Česká Zbrojovka a.s., Uherský Brod, výběrové řízení, které mělo za cíl vybrat nejvhodnějšího partnera na dodávku software EdgeCAM. Dne 29. 4. byla podepsána servisní smlouva o dodávce EdgeCAM pro Českou Zbrojovku firmou Nexnet, a.s. ¨

„Velmi nás těší, že si tato významná strojírenská firma jako výhradního dodavatele CAD/CAM software EdgeCAM vybrala naši společnost. Výrobní program v CZUB je předpokladem širokého záběru při využití CAD/CAM technologií. Odborníci v Nexnet, a.s. jsou připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky pro zajištění co nejefektivnějšího využití EdgeCAM při tvorbě CNC programů“, říká ing. David Emler předseda představenstva společnosti Nexnet, a.s.

Česká zbrojovka a. s. je podnik působící v oblasti přesného strojírenství v oborech:

  •  zbraně pro ozbrojené složky armády a policie, jakož i pro sportovní a lovecké účely výrobků
  • díly a sestavy pro letecký a automobilový průmysl
  • speciálního nářadí pro strojírenskou výrobu

Pro zlepšování kvality a vlastností zbraní každoročně Česká zbrojovka investuje značné finanční objemy na nákup špičkové technologie, zejména v oblasti numericky řízených obráběcích strojů a výpočetní techniky. Díky konstruování výrobků s využitím CAD/CAM technologií může podnik rychle reagovat na potřebu trhu vývojem nových výrobků s dokonalými vlastnostmi. Proto také každoročně přichází na trh s novými výrobky.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit