Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Canon začíná prodávat tiskárny Océ

Pondělí, 18 Říjen 2010 19:48

Canon_Oce_1042Canon Europe na Canon EXPO 2010 v Paříži představil spolupráci se společností Océ. Canon a Océ zde vůbec poprvé představili společné portfolio produkčních a velkoformátových tiskáren, které jsou v současné době dostupné na trhu profesionálního tisku. Od listopadu minulého roku probíhá spolupráce mezi Canon a Océ na celosvětové i regionální úrovni. Canon a Océ postupně úspěšně propojují nabídku produktů a vytváří společnou strategii v Evropě, na Středním východě a v Africe. Obě společnosti tak nyní svým zákazníkům nabízí komplexní nabídku produktů a řešení. První řadou společnosti Océ, která byla prodána prostřednictvím prodejních kanálů Canon je Océ VarioPrint 6000 Ultra.

Océ nyní prostřednictvím svých prodejních kanálů nabízí i tiskové stroje Canon. Barevná řada imagePRESS, včetně imagePRESS C6000 a C7000, byla mezi prvními produkty Canon, které společnost Océ prodala. Obě řady byly uvedeny na trh v květnu letošního roku. V nabídce společnosti Océ jsou i další tiskárny Canon, včetně černobílé řady imageRUNNER ADVANCE 8000 a lehké produkční řady imageRUNNER ADVANCE C9000 PRO. Společnost Océ také nově nabízí i produkty Canon pro oblast kancelářského tisku, a to multifunkční černobílou řadu imageRUNNER ADVANCE 6000 a multifunkčních zařízení pro barevný tisk řady imageRUNNER ADVANCE C5000.

Na výstavě měli možnost návštěvníci shlédnout řadu produktů Océ, včetně vysokorychlostní černobílé tiskárny Océ VarioPrint 6320 Ultra a její vysokorychlostní barevné verze, Océ JetStream 1000. Nabídku velkoformátových tiskáren společnosti Canon doplnily také Océ ColorWave 600 a Océ Arizona 550 XT. Zároveň bylo na výstavě předvedeno i produkční workflow Canon a Océ, web-to-print a daší řešení, která ukázala zákazníkům, jak jednoduché je spojení hardwarových a softwarových řešení obou společností.

Canon a Océ společně pracují na dalším propojení svých produktů, aby zákazníci při zakoupení produktů od obou společností dostali plnou prodejní a servisní podporu. Produkty Canon jsou distribuovány prostřednictvím prodejních kanálů Océ pod značkou Canon a produkty Océ jsou prodávány společností Canon pod značkou Océ.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit