Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Dvě nové 44" tiskárny Canon pro CAD/GIS a produkční tisk

Úterý, 23 Listopad 2010 17:10
Canon iPF815Canon představil dvě nové barevné 44" vysokorychlostní velkoformátové tiskárny, pětibarevné imagePrograf iPF815 a iPF825 - určené pro CAD a GIS. Vysoká rychlost tisku a kvalita z nich dělají stroje vhodné pro využití v architektuře a stavebnictví (AEC), pro strojírenské CAD aplikace (MCAD), pro počítačové návrhy elektronických zařízení (EDA), Geografické informační systémy (GIS), tisk materiálů určených pro místa prodeje a mnoho dalších oblastí.

imagePrograf iPF815 a iPF825 navazují na úspěšné modely iPF810 a iPF820. Navíc přidávají nástroj pro správu nákladů, administrátorský režim, větší pevný disk, více místa pro zpracování souborů a vylepšenou podporu HP-GL/2.

Nástroj pro přesnou kontrolu provozních nákladů je užitečná pomůcka pro správu tiskových úloh. Umožňuje uživatelům sbírat potřebné informace o tiskových úlohách a spočítat náklady. Ekonomický režim tisku je vhodný pro rychlou kontrolu před tiskem a případné korektury. Pomáhá snižovat celkové náklady a spotřebu inkoustu.

Administrátorský režim zvyšuje bezpečnost, kontrolu tisku a efektivitu v síťových prostředích. Obě tiskárny jsou také vybaveny 29 uživatelskými schránkami chráněnými hesly.

Pevný disk o velikosti 160 GB dvojnásobně zvyšuje úložný prostor oproti předchozím modelům. Součástí je i zabezpečená aplikace pro mazání dat. iPF815 a iPF825 mají 32 GB paměti, což je výrazný nárůst oproti 3 GB, které měly předchozí modely. To umožňuje účinnější zpracování velkého množství tiskových úloh.

Canon iPF825Oba modely přichází s vysokorychlostním rozhraním USB 2.0 a síťovou konektivitou. iPF825 obsahuje i vysokokapacitní držák na vytisklé dokumenty. Vylepšená podpora HP-GL/2 umožňuje efektivněji zpracovat tiskové úlohy vytvořené nejpopulárnějšími CAD aplikacemi.

Vysokou kvalitu tisku zaručuje i síla čáry od 0,02 mm a rozlišení 1200 dpi. Oba modely tisknou barevně stranu A1 za 24 vteřin a až 120 výtisků formátu A1 za hodinu. Formáty A0 tisknou za 45 vteřin.     

iPF825 je vybaven dvěmi rolemi papíru, což zvyšuje produktivitu a flexibilitu. Pro zpracování více tiskových úloh lze zvolit stejný papír u obou rolí nebo pro každou roli zvolit jiný papír.

Nový systém tiskne na maximální plochu, takže okraje jsou pouze 3 mm (0,12"). Tisknout lze snadno i na lesklý nebo pololesklý papír a také lze tisknout bez okrajů až do velikosti 42".

Tiskárny disponují technologií Canon Hot Swap, která umožňuje výměnu inkoustových kazet za provozu. Zásobníky o objemu 330 ml nebo 700 ml obsahují matný černý pigmentový inkoust a černý, azurový, purpurový a žlutý dye-based inkoust.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit