Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Factory Layout Optimization pro AutoCAD zdarma

Pondělí, 06 Prosinec 2010 15:43

Tags: Autodesk | Software

factorylayout1049Společnost Autodesk oznámila dostupnost Factory Layout Optimization pro AutoCAD. Nová technologie, která je uživatelům k dispozici zdarma* na Autodesk Labs, umožňuje průmyslovým inženýrům a návrhářům továrních zařízení přicházet s efektivnějšími návrhy pro pohyb výrobního materiálu. Tato nadstavba řešení AutoCAD pomáhá výrobním společnostem aplikovat štíhlejší výrobní metody, redukovat odpad a zvyšovat produktivitu celého výrobního zařízení. Funkce Factory Layout Optimization umožňují průmyslovým inženýrům a návrhářům továrních zařízení vzít existující 2D návrhy vytvořené v AutoCADu a definovat cesty a body materiálových toků uvnitř továrny.

Nová technologie poskytuje možnost zpětné vazby v reálném čase pro optimalizaci pohybu výrobního materiálu, což umožňuje přesnější vyhodnocení více scénářů již ve fázi návrhového procesu. Technologie může být aplikována na nové nebo existující 2D návrhy vytvořené v softwarech AutoCAD 2011, AutoCAD Architecture 2011, AutoCAD Mechanical 2011 a Autodesk Factory Design Suite 2011.

„Tato technologie je zajímavým doplňkem našeho softwarového portfolia zaměřeného na návrhy továren,“ řekl Scott Reese, senior director Autodesk Manufacturing Industry Group. „Funkcionalita Factory Layout Optimization umožní našim zákazníkům z výrobního sektoru eliminovat z jejich návrhových procesů postupy typu „pokus-omyl“ a mít větší důvěru ve svá rozhodnutí.“

Factory Layout Optimization pro AutoCAD bude dostupná na Autodesk Labs po omezenou dobu. Factory Layout Optimization pro AutoCAD je kompatibilní se softwarem AutoCAD 2011, AutoCAD Architecture 2011, AutoCAD Mechanical 2011 a Autodesk Factory Design Suite 2011 – jak ve 32bitových tak v 64bitových verzích. Uživatelské rozhraní Factory Layout Optimization pro AutoCAD je v angličtině, ale technologie samotná je kompatibilní se všemi ne-anglickými verzemi podporovaných aplikací.

*Produkty a služby zdarma podléhají podmínkám použití, jež jsou jejich součástí.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit