CADservis
Klimatex
Google překladač: English Deutsch

NX 64bitově!

Pátek, 02 Září 2005 12:27
Společnost UGS, přední světový dodavatel řešení a služeb v oblasti PLM, oznámila, že vlajková loď jejího portfolia, řešení NX pro digitální vývoj produktů, bude vybaveno integrovanou podporou pro Microsoft Windows XP Professional x64 Edition běhající na osobních pracovních stanicích HP vybavených procesory Intel EM64T nebo AMD64. Tato implementace umožní uživatelům instalovat pracovní stanice HP v prostředí umožňujícím 64bitové NX aplikace a zároveň pracovat se staršími 32bitovými aplikacemi.

Spuštění aplikací na osobních pracovních stanicích HP se systémem Microsoft Windows XP Professional přinese řadu výhod: zajistí klientům robustní platformu, která umožní vysoce výkonné programování pro 64bitové aplikace a větší flexibilitu i efektivitu; nabídne podporu pro více paměti (až 16GB RAM a 16TB virtuální paměti), což umožní lepší manipulaci s velkými datovými soubory; zajistí lepší kompatibilitu (64bitová platforma bude integrovat stávající 32bitové aplikace a umožní tak klientům přejít plynule do 64bitového prostředí, aniž by museli obětovat svůj stávající 32bitový software); nabídne multiprocessing a tak umožní uživatelům dosáhnout zcela nové úrovně efektivity.

Podpora pro Windows XP Professional x64 bude dostupná již u nové verze NX4, která bude uvedena na trh ve čtvrtém kvartálu letošního roku. Klienti UGS mohou provést upgrade na 64bitovou platformu prostřednictvím programů pro upgrade nabízených HP.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit