Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

TomTom Via přináší hands-free do středního segmentu trhu

Středa, 15 Prosinec 2010 18:18

tomtom_via120_1050TomTom Via 120 a 125 jsou první navigace značky TomTom, které přinášejí volání hands-free do středního segmentu trhu. Via přináší některé funkce špičkových modelů do nižší kategorie – bez kompromisu v kvalitě či uživatelském komfortu. Počínaje hands-free voláním až po technologii IQ Routes mají řidiči k dispozici vše, co potřebují pro skutečně snadné cestování bez zbytečného stresu. Uživatelé Via získají také přidanou hodnotu v podobě služby TomTom Speed Cameras. Ta upozorňuje na blížící se rychlostní radary na cestě před vámi, čímž pomáhá udržovat bezpečnou a uvolněnou jízdu.

Modely Via 120 a 125 poprvé přinášejí do středního segmentu trhu také hands-free volání prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. To umožňuje řidičům používat navigaci zároveň jako komunikační sadu pro svůj mobilní telefon.

Via dále poskytuje reálný odhad času příjezdu (ETA) v kterékoli denní době díky inteligentní technologii IQ Routes, která využívá reálně naměřené průměrné rychlosti na silnicích shromažďované od milionů uživatelů.

Via obsahuje komfortní výklopný držák, který je v zařízení integrován. S tímto chytrým držákem je snadné připevnit navigaci na čelní sklo a při použití volitelného montážního disku ji lze otáčet v rozsahu 180 stupňů, což umožňuje natočení obrazovky do všech možných pozorovatelných úhlů.

S TomTom Via mohou řidiči více vidět a snáze ovládat díky novému uživatelskému rozhraní a volitelné úhlopříčce dotykového displeje 11 cm (4,3") nebo 13 cm (5"). Zařízení navíc přichází s novými, bohatšími mapami, které pokrývají o 2 miliony kilometrů silnic více a jsou graficky detailnější, takže řidiči mají ještě více informací na dosah svého prstu. To vše je zapouzdřeno ve stylové hliníkové schránce s diamantem řezaným rámem obrazovky.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit