POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

UGS rozšířila svůj PLM kontrakt s General Motors

Pátek, 02 Září 2005 12:39
GM.jpgSpolečnost UGS oznámila rozšíření stávajícího kontraktu s automobilkou General Motors. Nová smlouva zajistí společnosti General Motors možnost využití více služeb a řešení nabízených v oblasti PLM společností UGS. General Motors tato řešení v současné době používá pro vývoj nových produktů, výrobu i řešení a uspořádání dodavatelských plánů. Integrovaný systém umožňuje přístup k digitálním informacím zaměstnancům napříč koncernem a relevantní data jsou dostupná i více než „tisícovce“ dodavatelů po celém světě.

Globální kooperativní síť GM stojí na bázi technologie vyvinuté UGS, jež je jediným řešením disponujícím dostatečnou škálovatelností pro to, aby informace byly dostupné bez nutnosti překladu kdykoli a kdekoli. Jako platforma slouží koncernu GM balík produktů UGS v čele s NX, Teamcenter a JT Visualization.

Rozšířená smlouva mimo jiné umožní GM lepší přístup k řešením Digital Manufacturing, což je PLM strategie zaměřující se na zdokonalení všech aspektů vývoje a výroby produktů. Technologii již přijalo a implementovalo mnoho z předních světových firem, které se následně mohly pochlubit efektivnějším využitím aktiv, zkrácením doby potřebné pro vývoj, lépe předvídatelnými procesy a vyšší ziskovostí.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit