POINT.X (2018-19)
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

BobCAD-CAM představil CAD-CAM software V24

Čtvrtek, 23 Prosinec 2010 13:30

Tags: CAD/CAM | Software

bobcad-cam-v24_1051Nový software přichází se speciálními obráběcími průvodci, které uživatele provedou všemi fázemi obrábění součástí od výběru části geometrie po úkony definování nástrojů a všech parametrů pracovního postupu. Stávající zákazníci mohou využít celou řadu vylepšení pro dělání otvorů a frézování tvarů eliminujících časově náročné kroky. Například ti, co vrtají díry, prostě vyberou všechny otvory a systém je automaticky seřadí podle velikosti a umožňuje uživateli vše naprogramovat krok za krokem prostřednictvím nových průvodců.
Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22

Noví uživatelé jsou vedeni potřebnými kroky, aniž by byly nutné týdny tréninku. To je nejlepší způsob, jak novému uživateli představit úspěšně programování jeho částí prostřednictvím CAD-CAM systému, a pro zkušeného uživatele jde o další úroveň vyspělé automatizace při CNC obrábění. Noví obráběcí průvodci jsou vyvíjeni pro všechna softwarová vrtání otvorů, 2osé, 3osé a 4osé obráběcí operace, takže programování je zaměřeno na přesně to, co je požadováno, aby NC program dělal.
S již rozsáhlý seznamem CAD-CAM funkcí – trojrozměrným a plošným modelováním, plně asociativním obráběním a přizpůsobitelnými více-nástrojovými obráběcími schopnostmi – je systém verze 24 nastaven vytvářet programy pro všechny typy CNC strojů s rozličnými obráběcími technologiemi a umožňuje vybírat ze stovek post procesorů.
Kromě nové automatizace v CAD-CAM technologii je usnadněna část obchodní tím, že software udržuje nejnižší cenu v odvětví.
BobCAM přichází s komplexním vestavěným systémem nápovědy, stejně jako s úplným manuálem pro školení uživatelů.
Více informací najdete na bobcad.com.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit