Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

BobCAD-CAM představil CAD-CAM software V24

Čtvrtek, 23 Prosinec 2010 13:30

Tags: CAD/CAM | Software

bobcad-cam-v24_1051Nový software přichází se speciálními obráběcími průvodci, které uživatele provedou všemi fázemi obrábění součástí od výběru části geometrie po úkony definování nástrojů a všech parametrů pracovního postupu. Stávající zákazníci mohou využít celou řadu vylepšení pro dělání otvorů a frézování tvarů eliminujících časově náročné kroky. Například ti, co vrtají díry, prostě vyberou všechny otvory a systém je automaticky seřadí podle velikosti a umožňuje uživateli vše naprogramovat krok za krokem prostřednictvím nových průvodců.

Noví uživatelé jsou vedeni potřebnými kroky, aniž by byly nutné týdny tréninku. To je nejlepší způsob, jak novému uživateli představit úspěšně programování jeho částí prostřednictvím CAD-CAM systému, a pro zkušeného uživatele jde o další úroveň vyspělé automatizace při CNC obrábění. Noví obráběcí průvodci jsou vyvíjeni pro všechna softwarová vrtání otvorů, 2osé, 3osé a 4osé obráběcí operace, takže programování je zaměřeno na přesně to, co je požadováno, aby NC program dělal.
S již rozsáhlý seznamem CAD-CAM funkcí – trojrozměrným a plošným modelováním, plně asociativním obráběním a přizpůsobitelnými více-nástrojovými obráběcími schopnostmi – je systém verze 24 nastaven vytvářet programy pro všechny typy CNC strojů s rozličnými obráběcími technologiemi a umožňuje vybírat ze stovek post procesorů.
Kromě nové automatizace v CAD-CAM technologii je usnadněna část obchodní tím, že software udržuje nejnižší cenu v odvětví.
BobCAM přichází s komplexním vestavěným systémem nápovědy, stejně jako s úplným manuálem pro školení uživatelů.
Více informací najdete na bobcad.com.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit