Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

UGS opět oceňuje projekty v Solid Edge

Čtvrtek, 15 Září 2005 17:19
VAI Clecim - válcovna za teplaSpolečnost UGS, přední světový dodavatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila vítěze soutěže v CAD projektování v Solid Edge za druhé čtvrtletí roku 2005. Všechny předložené projekty byly vytvořeny pomocí technologie Solid Edge a najdeme mezi nimi válcovnu plechu nebo vlečnou loď.

Soutěž je otevřena všem projektantům a konstruktérům pracujícím na jednom z počítačů vybavených Solid Edge – po celém světě je jich přes dvě stě tisíc. Soutěž se zaměřuje zejména na podporu modelovací technologie ve 3D. 

V americké oblasti zvítězil Jon Griemsmann, manager kontroly dokumentů ve firmě Jerr-Dan Corp. v pensylvánském Greencastlu, kde se zaměřuje se na vlečná zařízení. http://www.cyb.com.au/

V tichomořské a asijské oblasti zvítězil konstruktér Darren Crampton působící v Century Yuasa Batteries Pty Ltd. v australském Queenslandu. S pomocí Solid Edge vytvořil model extra výkonné baterie určené pro extrémně horké prostředí. http://www.jerr-dan.com/

V oblasti Evropy, Blízkého východu a Afriky zvítězil projekt, který předložil Chris Furgerol z francouzského VAI Clecim – tato společnost se zabývá konstrukčními pracemi pro ocelářství a vítězný projekt je návrhem komplexní válcovny za tepla.

Celosvětový vítěz bude vyhlášen na slavnostní akci, jež se bude konat 28.-30. září v Cincinnati a na níž budou pozváni všichni vítězové regionální kategorií. Další informace najdete zde.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit