Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk dokončil akvizici společnosti Scaleform

Pondělí, 07 Březen 2011 12:59

Tags: Autodesk | GFx | Middleware | Scaleform | Software

Scaleform koupen Autodeskem-1110Autodesk získal soukromně vlastněnou společnost Scaleform Corporation, vývojáře nástrojů uživatelského rozhraní a aplikačních programových prostředků, za přibližně 36 miliónů dolarů v hotovosti. Svůj záměr získat Scaleform oznámil Autodesk 15. února 2011. Technologie Scaleformu pomohly při vývoji více než 800 her pro celou řadu hardwarových platforem, včetně Microsoft Xbox 360, Nintendo Wii a Sony Playstation 3 (PS3).

Autodesk je předním poskytovatelem 3D nástrojů pro tvorbu obsahu v herním průmyslu už více než dvě desetiletí. V poslední době začal Autodesk rozšiřovat své herní portfolio prostřednictvím dodávání aplikačních programových prostředků a dalších herních technologií v reakci na rostoucí potřebu efektivnějších integrovaných řešení pro vytváření herního obsahu.
Vlajkový produkt Scaleformu – Scaleform GFx – umožňuje vývojářským týmům rychle a snadno implementovat herní uživatelská rozhraní a další obsah pomocí populárního designérského nástroje Adobe Flash. Zahrnuje také nástroje a aplikační prostředí pomáhající vývojářům plně využít možností 3D hardwarové akcelerace nejpopulárnějších herních zařízení.
Scaleform GFx se obvykle používá k vytváření uživatelského rozhraní nabídek hry, ve hře se objevujících upozorňovacích oken (heads up display – HUD), animovaných textur, miniher i zcela náhodných a mobilních her.
Další informace najdete na www.autodesk.com/scaleform.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit