Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

10. ročník soutěže AV ENGINEERING AWARDS 2011 startuje

Pondělí, 28 Březen 2011 12:15

AVAWARDS_1113Společnost AV ENGINEERING vyhlašuje jubilejní 10. ročník uživatelské soutěže AV ENGINEERING AWARDS 2011. Tradiční soutěž uživatelů konstrukčního systému Creo (dříve Pro/ENGINEER), PLM systému Windchill, technického kalkulátoru Mathcad a systému pro tvorbu technických publikací Arbortext vstupuje dnem 28. 3. 2011 do jubilejního, 10. ročníku. Je zaměřena na vyhodnocení nejinovativnějších projektů v českém strojírenství, vyzdvihuje um, schopnosti a nápady českých konstruktérů a techniků. Soutěž má dále za cíl přiblížit širší odborné veřejnosti soubor nejlepších vývojových projektů, které byly realizovány v uplynulém období, a to včetně obchodních a ekonomických přínosů, které měly pro konkrétní výrobní podniky.

O popularitě AV ENGINEERING AWARDS svědčí desítky projektů, které jejich autoři každoročně do soutěže přihlašují. Také letos bude ty nejlepší mezi přihlášenými vybírat Akademie AV ENGINEERING AWARDS, složená z významných osobností českého strojírenství, odborného tisku, technického školství a zástupců pořádající společnosti AV ENGINEERING. Stejně jako vloni, bude i letos Akademie hodnotit všechny přihlášené projekty. A stejnou možnost budou mít tradičně návštěvníci portálu www.aveng.cz, kteří budou svými hlasy rozhodovat o Ceně čtenářů. Vybírat mohou ze všech projektů, protože každá soutěžní přihláška bude zveřejněna a předložena k hlasování čtenářů na stránkách www.aveng.cz.

Letošní, jubilejní ročník AV ENGINEERING AWARDS bude zaměřen na míru inovace a přínosu pro výrobní podnik. Akademie bude v tomto roce posuzovat jednotlivé přihlášky podle toho, jak byl daný vývojový projekt, realizovaný s podporou Creo (Pro/ENGINEER), Windchill, Mathcad a Arboretxt (či s podporou více těchto systémů), užitečný pro podnik, v němž byl projekt realizován. Rozhodující tedy není velikost výrobku ani oborové zaměření. Rozhoduje inovace a hodnota projektu. Speciální kategorii otevírá AV ENGINEERING již tradičně pro odborné střední a vysoké školy a univerzity - jedná se o AV ACADEMIA AWARDS.

Výsledky 10. ročníku AV ENGINEERING AWARDS budou, jako každoročně, vyhlášeny v rámci SUPro 2011, tedy 21. uživatelské konference, která se uskuteční na počátku léta.

Soutěže AV ENGINEERING AWARDS se můžete zúčastnit po vyplnění přihlášky na portálu www.aveng.cz.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit