CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Sitewell uvádí inteligentní řešení pro moderní obce

Středa, 06 Duben 2011 16:03

Tags: EIRA | GIS | Sitewell | Software

Sitewell_EIRA_1114Společnost Sitewell přichází s moderním řešením, které umožní občanům aktivně spoluvytvářet kvalitní a bezpečné prostředí města či obce. Pomocí sdílení projektové dokumentace, interaktivních map a jednoduchých webových nástrojů přináší portálové řešení, které je uživatelsky přívětivé. Základem služby SITEWELL EIRA Express je webový portál, který umožňuje několik různých pohledů. Z perspektivy občana jde o základní informace o bydlení, dopravě, územním plánu, životním prostředí.

Registrovaný uživatel pak může dostávat e-mail či esemesku pokaždé, když se něco chystá v okolí jeho bydliště. Ať už je to instalace kontejneru v jeho ulici, územní rozhodnutí, jarmark nebo překročení limitu imisí. Všechny události vidí přehledně v mapě. Pohled pracovníka úřadu přináší podrobnější informace z jeho odboru včetně výkresů ve 2D i 3D, které generují specialisté a projektoví inženýři. Pohled vedení úřadu – starosty, místostarosty, vedoucích odborů pak umožňuje zpřístupnění analytických map s grafy, které vycházejí z informací a dat jednotlivých odborů úřadu.
EIRA přináší nezanedbatelnou úsporu času i financí. Není třeba nic instalovat, vše běží na webu.

„Naše řešení nabízí odpovědi na základní otázky související s efektivním řízením úřadu,“ říká Mojmír Macek, ředitel společnosti Sitewell. „Umožňuje občanům komfortní zpětnou vazbu s využitím interaktivních map a sdílení projektové dokumentace i ve 3D. Zjednodušuje komunikaci úřadu s občany pomocí moderních a srozumitelných nástrojů.“

SITEWELL EIRA Express přináší dvě naprosté novinky:
1) Software je za 1 Kč, platíte jen za poskytování služby, kterou skutečně využíváte.
2) EIRA jako první přináší řešení, které reflektuje vazby mezi vším, co eviduje.

Řešení bylo možné vidět živě na konferenci ISSS 4.-5. dubna v Hradci Králové.

SITEWELL EIRA je moderní softwarové řešení určené pro řízení zdrojů a činností, správu dokumentů, vztahů osob a firem. Jde o prostorově orientované řešení, které propojením hlavních oblastí umožňuje lépe pečovat o území, úspěšně spravovat majetkové portfolio s důrazem na optimalizaci zdrojů a snižování nákladů. EIRA umožňuje mít nadhled nad reálným světem a rozhodovat se s jasnými argumenty. Více informací najdete na  www.eira.cz.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit