CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Siemens - Large Assembly
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Mio šetří náklady řidičům novou službou půjčování map

Úterý, 17 Květen 2011 16:27

Mio_Spirit680_1120Společnost Mio uvedla na trh nové modely navigací Mio Spirit, které jako jediné na trhu nabízí vedle bezplatné dvouleté aktualizace map i novou službu půjčování map. Řidiči si tak mohou další mapy pronajmout pouze na potřebnou dobu a nemusí tak platit vysoké ceny, když je využijí například jen jednou v roce. Tato chytrá a výhodná služba umožňuje využívat navigaci v případě cesty do země např. mimo Evropu, jejíž mapy nejsou v evropských modelech k dispozici. Služba půjčování map nabízí pronájem mapy dané země na 3 dny, 1 týden nebo 1 měsíc. To ve srovnání s částkou, kterou by bylo potřeba vynaložit na získání časově neomezené mapy, představuje úspory ve výši až 80 %. Je výhodná i pro ty, kteří dosud využívali navigačních služeb prostřednictvím mobilních telefonů, protože pro využívání této novinky není nutné online stahování dat či aktivování roamingových služeb. Na vše se lze připravit již před cestou a potřebné mapy se stáhnou přes pevný internet.

Další mapy si mohou řidiči pronajmout přes e-shop na internetových stránkách společnosti Mio. Stačí si jen vybrat stát, případně region, a zadat časový interval, po který se bude mapa využívat. Poté provést platbu a jednoduše stáhnout soubor do navigace. Emailem pak ještě přijdou instrukce pro vložení aktivačního klíče. Získané mapy je možné spravovat i přes dodávaný software Mio More Desktop II, který nabízí řadu dalších funkcí včetně pohodlného plánování tras.

Nové elegantní navigace Mio Spirit 380, 480, 485, 487, 670, 680, 685 a Spirit 687 disponují také řadou nových funkcí, které usnadňují ovládání a umožňují kvalitnější navigování. Mezi takové patří například funkce Smart Routes, využívající pro optimální výpočet trasy reálné informace sesbírané od milionů řidičů, funkce LearnMe Pro respektuje styl jízdy řidiče, kterému přizpůsobí výběr obvyklé trasy včetně odhadovaného času příjezdu do cíle, a klávesnice QuickSpell ulehčuje zadávání cíle pomocí zobrazování relevantních kláves. Dalším příkladem několika doplňujících funkcí je možnost používat navigaci i jako cestovního průvodce nebo multimediálního přehrávače.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit