Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Solid Edge verzi 18

Pondělí, 03 Říjen 2005 17:10
Součástí Solid Edge 18 je wizard Teamcenter ExpressSpolečnost UGS uvedla na trh novou verzi softwaru Solid Edge, jenž je klíčovou složkou nového portfolia UGS Velocity Series.

Solid Edge verze 18 nabízí spoustu nových funkcí, které vzešly mimo jiné i z připomínek a komentářů uživatelů. Nové originální nástroje umožní zákazníkům UGS dosáhnout při výrobě úspory finančních nákladů a hlavně dodávat své produkty na trh dříve. Solid Edge verze 18 nabízí vynikající návratnost investic a nízké celkové náklady na vlastnictví.

„Solid Edge se může pochlubit vynikající reputací neustálých zlepšení a zdokonalování, navíc neustále stoupá tržní podíl tohoto softwaru, a tak není divu, že již ve 12 kvartálech po sobě zaznamenal Solid Edge růst,“ prohlásil ředitel Solid Edge Product Marketing při UGS Adrian Scholes a dodal: „Verze 18 pokračuje v nastoupeném trendu, optimalizuje projektový proces a umožňuje klientům snadný přechod do 3D.“

S revoluční technologií Insight byl Solid Edge jediným systém, který každodenně používané CAD nástroje kombinoval s řešením pro správu dat. Verze 18 na úspěchu této technologie dále staví a nabízí nový standard v oblasti integrace CAD a PDM, takže uživatelé mohou vybírat z široké škály cPDM řešení. Nový integrovaný klient například zajišťuje plynulou komunikaci mezi Solid Edge a Teamcenter, a to včetně nového řešení Teamcenter Express, které je určeno pro firmy využívající více cad systémů.

Z dalších novinek tu je wizard Femap Express, který je integrovan přímo do Solid Edge a nabízí předkonfigurovanou analýzu konečných prvků. Funkce pro kreslení schémat ve verzi 18 rozšiřují možnosti programu „přechod na 3D“ a umožňují uživatelům využívat bohaté 2D knihovny symbolů.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit