Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Snadné a intuitivní přímé modelování s Inventor Fusion

Pátek, 10 Červen 2011 07:46
Autodesk Fusion 2012 -1123Technologie Autodesk Inventor Fusion 2012 pro modelování ve 3D představuje cestu snadného a intuitivního přímého modelování. Možnosti, které technologie Inventor Fusion pro přímé modelování nabízí, jsou pro uživatele aplikace AutoCAD přitom velmi důležité. Inventor Fusion nabízí výjimečnou sadu nástrojů pro snadnou editaci těles – bez omezení, která obvykle nacházíme v softwarových řešeních pro konstruování. Umožňuje stlačit či vytáhnout hrany objektu a volně prozkoumat komplexní tvary, přičemž příslušná parametrická historie je automaticky uchována. Inventor Fusion znamená také snadnější použití. Uživatelské osvojení této technologie je přitom s ohledem na plnou produktivitu otázkou několika minut.

Jak funguje spolupráce aplikace AutoCAD s technologií Inventor Fusion?
Existují tři klíčová fakta o aplikaci AutoCAD a technologii Inventor Fusion:
  1. Inventor Fusion umí načítat, editovat a ověřovat modely vytvořené v mnoha aplikacích, například SolidWorks, CATIA, Pro/E či Rhino.
  2. Přímá integrace s aplikací AutoCAD znamená, že model lze přesouvat mezi řešeními AutoCAD a Inventor Fusion pouhým kliknutím.
  3. Nové nástroje aplikace AutoCAD pro tvorbu dokumentace umožňují rychlé vytváření 2D výkresů modelu. Tyto výkresy jsou propojeny s modelem, takže jakákoli změna modelu se projeví také odpovídající aktualizací dokumentace.
AutoCAD a Inventor Fusion umožňují zákazníkům využívat konkurenceschopné nástroje nejen ke snadné dokumentaci modelů, ale také k editaci a vylepšování těchto modelů. A to za použití nástrojů přímého modelování bez omezení plynoucích z historie a navíc v prostředí aplikace AutoCAD.

Více informací o technologii Inventor Fusion pro AutoCAD naleznete zde:
  1. Ukázka Inventor Fusion společně s tvorbou dokumentace modelu aplikace AutoCAD.
  2. Video s ukázkou využití technologie Inventor Fusion v rámci pracovního postupu aplikace AutoCAD.
  3. Stáhněte si příručku o tvorbě dokumentace modelu.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit