Data&AI Forum 2020
Google překladač: English Deutsch
Data&AI Forum 2020
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

CAD již nestačí, NX přináší komplexní řešení...

Pondělí, 07 Listopad 2005 11:38

NXSpolečnost UGS uspořádá v úterý 22.11.2005 v pražském hotelu Diplomat u příležitosti uvedení nové verze své vlajkové lodi - CAD/CAM systému NX4 v České republice - pro stávající zákazníky i veřejnost seminář o systému NX4. Hlavním mottem je neustálé zvyšování efektivity vaší práce, uživatelská přívětivost a nezbytnost řízení dat.

V současnosti byly ohlášeny také další produkty UGS - I-deas NX 12, NX Nastran 4, Teamcenter 2005 a UGS Velocity Series, které doplňují nabídku UGS. Poslední z nich je novinkou zaměřenou na malé a střední firmy. Světová media produkty i strategii UGS jednoznačně chválí.

Seminář je skvělou příležitostí k pochopení důležitých změn v průmyslu, na které UGS připravila nástroje pro vyšší úspěšnost. Ukazuje se, že samotný CAD již nestačí, je třeba zapojit mnoho dalšího ke skutečnému zrychlení a zkvalitnění inovačního procesu.

Specialisté UGS chtějí na semináři nejen představit systém NX4, ale podat informace i o dalších výše uvedených produktech. Bude mnoho nového i pro ty, kteří již byli částečně o NX4 informováni např. na Setkání uživatelů.

V případě, že se rozhodnete zúčastnit se této konference, která je zdarma, vyplňte přihlášku na webu UGS.

Program. Přihláška.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit