Alvao
Google překladač: English Deutsch
Data&AI Forum 2020
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

BE Conference Europe 2006 bude v Praze

Pondělí, 07 Listopad 2005 12:12
Eurokonference Bentley v PrazeSpolečnost Bentley oznámila konání BE Conference Europe 2006 v Praze, uskuteční se v termínu 11. - 15. 06. 2006 v hotelu Hilton.

Tato příležitost pro uživatele a manažery, dozvědět se a naučit se něco nového v oblasti architektury, inženýrství a výstavby (AEC), se uskuteční podle vzoru úspěšné BE Conference, která se každoročně koná ve Spojených státech amerických. Rozhodnutí příští rok uskutečnit dvě BE Conference bylo založené na vysokém zájmu uživatelů z Evropy a Blízkého Východu uspořádat tuto významnou akci v jejich geografické oblasti. 

BE Conference 2005 v americkém Baltimore se zúčastnilo více než 2 000 účastníků z 644 organizací a 43 krajin, čímž byl překonán počet účastníků z loňského roku o 20 %. Kromě toho se udržela i 99 % spokojenost účastníků s obsahem setkání dosažená v roce 2004. Konference nabídla více než 350 informačních sekcí včetně hlavních prezentací zástupců vedení společnosti Bentley a významných osobností z odvětví, více než 300 kurzů profesionálního tréninku pod vedením Bentley Institute, 45 seminářů o nových technologiích a 116 sekcí toho nejlepšího z praxe – ukázky aplikací Bentley technologií u zákazníků. Prostřednictvím těchto sekcí účastníci zdokonalili své znalosti a rozšířili si svůj obzor. Celkem se zúčastnili více než 11 000 školicích kurzů Bentley Institute. 

BE Conference Europe 2006 poskytne účastníkům čtyři dny informačních sekcí, které jim přinesou poznatky i nápady jak zdokonalovat své schopnosti, své organizace a způsoby, jakými mohou rozvíjet světovou infrastrukturu. V rámci konference se budou konat i společenské akce nabízející účastníkům příležitost k navázání kontaktů a seznámení se s kolegy z branže. Výstava otevřená po celou dobu trvání konference představí nejnovější softwarové a hardwarové AEC produkty pro obory stavebnictví, architektury a správy budov (Building), průmyslových, výrobních a technologických celků (Plant), veřejné správy, komunikace a inženýrských sítí (Geospatial) a silniční, železniční a místní infrastruktury (Civil). 

Více infomací zde.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit