Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

DDM 2011.1 – inteligentní, sofistikované a jednoduché PLM

Pátek, 26 Srpen 2011 13:16

Tags: Concurrent Systems | DDM | PLM

DDMwebClient1134Společnost Concurrent Systems Inc, vyvíjející řešení pro multi-CAD PLM, návrhová data, správu projektů a dokumentů, oznámila vydání DDM 2011.1. Nová verze DDM (DesignDataManager) při zúročení 20 let inovací pokračuje v netradičním přístupu k PLM a poskytuje firmám inteligentní sofistikované řešení, které je rychlé, snadno implementovatelné a použitelné. Data jsou klíčová aktiva každé organizace, ať už jde o začínající firmu s jedním zaměstnancem nebo globální podnik s mnoha pracovišti zvládající obrovské množství dat.

Schopnost data vyhledávat, používat a opětovně využívat co nejefektivněji je základním faktorem udržitelnosti každého podnikání a poskytuje klíčovou konkurenční výhodu.
Organizace stále sdílejí a využívají informace z mnohých CAD a kancelářských aplikací (finanční inženýrství, lidské zdroje, prodej, marketing atd.), takže samostatný a důvěryhodný zdroj informací je zásadní.
DDM 2011.1 nabízí pro informace samostatné, bezpečné a důvěryhodné jádro, optimalizující využívání výměny dat v celém podniku. DDM 2011.1 přináší významné vylepšení základních funkcí produktu a navazuje na úspěch jedno-zdrojového PLM řešení, které se zaměřuje na čtyři hlavní oblasti:
  • Optimalizace použitelnosti a výkonu s minimální instalací
  • Zlepšení dodavatelského řetězce správy dat a komunikace
  • Globální 24/7 přístup - přes webový portál (nyní optimalizovaný pro zařízení označovaná Smart Device)
  • Podpora nejnovějších 32/64bitových verzí všech hlavních CAD řešení
Na tomto odkazu najdete videa propagující novinky v DDM.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit