Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Mio představuje novou funkci pro profesionální řidiče

Čtvrtek, 22 Září 2011 15:24

Tags: GPS | Mapy | Mio | Navigace

mio_spirit680_1138Společnost Mio nabízí pro své navigace Spirit nový „Režim nákladního vozu" určený profesionálním řidičům. Tato funkce poskytuje navigování s ohledem na rozměry, váhu, typ vozidla a jím převážený náklad. Řidiči jsou díky aktuálním a přesným informacím o silniční síti dovedeni do cíle bezpečnější a efektivnější cestou. Cesty jsou vypočítány na základě rozměrů nákladního vozidla, jeho váhy, typu a nákladu, který převáží. Rozsáhlá data o silničních sítích a konkrétní cestovní informace jsou využity pro výpočet trasy bez úzkých a nebezpečných silnic. Řidiči jsou tak navigováni do cíle daleko bezpečněji a efektivněji, bez nečekaných překvapení na trase, jako jsou nízké železniční podjezdy a mosty s omezenou hmotností. Výhodu nového režimu využijí také majitelé karavanů či obytných vozů, které mají větší rozměry i hmotnost.

 

Informace potřebné pro Režim nákladního vozidla jsou dostupné pro země jako: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie.

Tento produkt je určen pro navigace řady Mio Spirit 480 a vyšší a zájemci si jej mohou snadno koupit a aktivovat pomocí internetových stránek společnosti Mio. Před jeho zakoupením je nutné pouze zkontrolovat, zda jsou mapová data aktualizována na verzi 2011.03. Všechny aktuální modely navigací řady Mio Spirit se nyní prodávají s dvouletou aktualizací map zdarma, takže získat novou mapu lze velmi snadno.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit