Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Data&AI Forum 2020
IT Systems - předplatné

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

S AutoCADem 2006 rychleji

Čtvrtek, 24 Listopad 2005 14:05
AutoCAD 2006 x 2002Architekti a další profesionálové z oboru navrhování v průzkumu nezávislé poradenské firmy Cambashi Limited zvládali s využitím nových vlastností AutoCADu 2006 typické úlohy při navrhování a tvorbě dokumentace o 29 procent rychleji než účastníci vybavení AutoCADem 2002. Ze studie vyplývá, že AutoCAD 2006 pomáhá uživatelům realizovat jejich nápady rychleji než kdy v minulosti.

„Tato studie potvrzuje to, co slýcháme od zákazníků – že jim AutoCAD 2006 pomáhá zkracovat čas potřebný pro každodenní úkoly při práci na návrzích, takže se mohou více soustředit na inovace,“ řekl John Sanders, viceprezident Platform Technology Division společnosti Autodesk. „Upgrade na nejnovější verzi AutoCADu stejně pomáhá uživatelům pracovat účinněji a s efektivnějšími náklady, což jim může dát konkurenční výhodu.“

Studie produktivity AutoCADu 2006, kterou provedla britská skupina IT odborníků Cambashi Limited, obnášela detailní rýsování a vytváření rozpisu typického plánu podlaží obytné budovy a zahrnovala úlohy, jež využívaly jak nejobvyklejší funkce AutoCADu, tak nové funkce AutoCADu 2006. Výsledky studie jsou k dispozici na adrese www.autodesk.com/autocadproductivity.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit