Altair - konference
Google překladač: English Deutsch
Infor 2

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Teamcenter 2005 „technologií“ roku

Čtvrtek, 24 Listopad 2005 15:24
Softwarové řešení Teamcenter dodávané společností UGS bylo zvoleno technologií roku v rámci 13. ročníku prestižních cen časopisu INDUSTRYWEEK. Teamcenter se stal jediným komplexním PLM řešením, které tuto prestižní cenu získalo.

„Při výběru vítězů jsme nejprve oslovili čtenáře, kteří nám poskytli nominace a nominovaní byli potom posuzováni porotou. Kandidáti musejí nějakým způsobem přispět k technologickému a průmyslovému pokroku dosaženému v uplynulém roce,“ vysvětlila šéfredaktorka časopisu Patricia Panchaková a dodala: „Teamcenter 2005 je zcela nepochybně technologií, jež pomáhá výrobcům zlepšovat průběh životního cyklu výrobků a jsme velice potěšeni, že můžeme UGS za tento přínos odměnit svou cenou.“

„Teamcenter 2005 je technologickou základnou naší vize umožnit firmám a jejich partnerům spolupracovat v globálním prostředí, a tak nabízet svým klientům špičkové produkty a služby,“ prohlásil výkonný viceprezident UGS Chuck Grindstaff.

Časopis INDUSTRYWEEK zahrnul do svých cen širokou škálu řešení. Redaktoři hledali taková řešení, která nabídnou potenciál pro nové průmyslové příležitosti a růst. Mezi minulými vítězi jsou zastoupeny jak hardwarové, tak softwarové produkty, stejně jako nové CAD systémy, úspěchy dosažené na poli výzkumu a vývoje, které otevírají nová průmyslová odvětví a komerční produkty.