E LINKX
Minerva
Google překladač: English Deutsch
GstarCAD – DWG kompatibilní 2D/3D CAD
Siemens - TeamCenter X
TNS

StreamTech.tv

streamtech tv-logo
IOTOR

SpaceControl předvede na SWW 2012 3D myš SpaceController

Úterý, 07 Únor 2012 10:58

Tags: 3D myš | Hardware | PowerWheel | SolidWorks | SpaceControl | SWW

3D myš SpaceController s PowerWheel-1206Společnost SpaceControl 6. února oznámila, že bude na konferenci SolidWorks World 2012, která se koná ve dnech 12.-15. února 2012 v San Diegu, předvádět všechny nové 3D myši SpaceController s PowerWheel a Wheel Function Launcher. Čtrnáctý ročník světové konference SolidWorks sdružuje designéry, inženýry, manažery a partnery v diskusích o nápadech, trendech a technologiích formujících budoucnost navrhování výrobků. Návštěvníci konference uvidí, jak 3D myš SpaceController a software SolidWorks umožní zákazníkům až nepředstavitelným způsobem zvýšit svou produktivitu se SolidWorks. Jako SolidWorks Solution Partner představuje společnost SpaceControl svůj nejnovější vývoj na poli intuitivní vstupní 3D technologie.

3D Mouse SpaceController je profesionální 3D vstupní zařízení, dostupné buď s kloboučkovým nebo kulovým ovladačem, které umožňuje souběžné ovládání grafických objektů v až šesti stupních volnosti.
SpaceController bude předveden v „Carbon Limited Special Edition“, doplněné o unikátní PowerWheel, kroužek opásávající v dolní části ovladač. Integrovaný Wheel Function Launcher (kroužkový spouštěč funkcí) umožňuje uživateli velmi jednoduchý a intuitivní způsob vyvolání často používaných funkcí, které poskytují pohodlnější způsob práce s 3D vstupním zařízením. Ovládání objektu a výběr funkcí jsou nyní možné jedním pohybem.
Cap & Ball Controller -1206
„Společnost SpaceControl si vybudovala věhlas v oboru poskytováním přesně té funkčnosti, kterou  konstruktéři potřebují,“ řekl Nick Iwaskow, manažer aliancí v DS SolidWorks. „Spojení 3D Mouse SpaceControlleru a SolidWorks dává konstruktérům moderní nástroje a produktivitu, jak zefektivnit vývoj produktu a být úspěšnější.“

Podívejte se na video, které vysvětluje použití Wheel Function Launcheru (s německým komentářem):


Nebo na krátké video bez komentáře:

Mohlo by vás zajímat: