Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Dassault Systèmes koupila Netvibes a představila strategii „3D Experience“

Středa, 15 Únor 2012 17:28

Tags: 3D CAD | Dassault | PLM | PLM V6

DS_3DE_1207Společnost Dassault Systèmes představila novou strategii vycházející z „3D zkušenostní" platformy 3D Experience. Ta má zcela změnit způsob, jímž přední firmy a marketéři vytvářejí hodnotu pro koncové zákazníky. 3D Experience platforma zásadně mění „způsoby inovace", protože propojuje projektanty a designéry, konstruktéry, marketingové manažery i zákazníky v rámci podniku založeného na sociálních sítích – „social enterprise". 3D zkušenost umožňuje všem zúčastněným stranám přímo se podílet se na inovačních procesech a zvyšuje tak hodnotu výrobku pro koncového zákazníka.

Platformu V6 jbyla během několika posledních let vyvíjena v úzké spolupráci se zákazníky. Její rozšíření o funkci inteligentního vyhledávání, sociální inovaci a realistickou virtuální zkušenost ve 3D umožnilo spustit novou technologickou vlnu: vytvořit „3D zkušenostní platformu" přizpůsobenou sociálnímu modelu 21. století.

Aplikace Dassault Systèmes pro virtuální 3D obchody, vizuální 3D aplikace pro logistiku i snadno použitelné a v reálném čase fungující dashboardy již mění způsob fungování firem.

Vedle řešení 3DSWYM a Exalead Dassault Systèmes posílil portfolio sociálních aplikací akvizicí společnosti Netvibes. Netvibes je internetová platforma, která umožňuje jednoduchým způsobem vytvářet personalizované dashboards pro montioring v reálném čase, analytické nástroje, sdílení znalostí a podporu rozhodování.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit