Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

NX bude na Linuxu!

Čtvrtek, 22 Prosinec 2005 15:08

Rez převodovkou, www.amolf.nlSpolečnost UGS oznámila, že bylo dosaženo finální fáze konverze softwarového řešení NX na operační systém Linux a x64 technologii. UGS na konverzi programu spolupracovala s předním výrobcem mikroprocesorů, firmou AMD, aby byl zajištěn maximální výkon a kompatibilita řešení.

„Jsme velice spokojeni s rychlým pokrokem, který náš vývojový tým učinil v oblasti operačního systému Linux,“ prohlásil ředitel divize Technology Management při UGS Bob Brandenstein. „Našemu týmu se podařilo maximálně využít procesorů AMD Opteron tak, aby bylo dosaženo co nejvyššího výkonu a kompatibility. Právě podpora od našich partnerů, jako je AMD, výrazně urychlila vývojový proces, takže můžeme finální verzi produktu nabídnout na trh dříve a tak lépe odpovědět na požadavky našich klientů.“

Linux nabízí migrační cestu pro uživatele NX UNIX, kteří chtějí využít cenově úsporných výhod, které jim nabízejí systémy založené na technologii x64: 64bitové aplikace běžící na technologii AMD64 totiž dokáží zvládat velké objemy paměti, díky čemuž je možné pracovat s velkými, složitými modely a tak výrazně uspořit čas při projektování. Další velkou výhodou je to, že tyto systémy jsou zpětně kompatibilní, takže uživatelé je mohou na jednom stroji používat společně s jakýmkoli 32bitovým systémem.

Dostupnost linuxové verze NX bude oznámena koncem roku 2005.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit