CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Velkoformátové Océ TDS450 Venlo

Pátek, 13 Leden 2006 13:20
TDS 450Společnost Océ oznámila uvedení nového velkoformátového multifunkčního zařízení Océ TDS450, které slouží jako velkoformátová tiskárna, kopírka a skener s vysokou produktivitou u černobílých dokumentů. Navíc umožňuje plnobarevné skenování.

Nový optický systém s technologii přímého skenování: Vysoká kvalita skenování u TDS450 je založená na jedné barevné CCD kameře s rozlišením 600 dpi a soustavě vysoce kvalitních zrcadel. Výsledkem je rovnoměrný, ostrý a přesný naskenovaný obraz jak v černobílém, tak v barevném provedení. Nedílnou součástí ke kvalitě patří i lampa pro osvětlovnání originálů. Na základě posledních výzkumů, které u špičkové a kvalitní lampy nabízí vysokou stabilitu osvětlení i při dlouhých cyklech skenování. Díky této technologii umožňuje skener okamžitou práci bez nároků na zahřátí stroje.

Optický systém = jedno zrcadlo a jedna CCD kamera: V multi uživatelském prostředí, skener je často hrubě používán a k tomu byl přizpůsoben koncept celého skeneru pro eliminování např. pokřivení obrazu při skenování. Jednou z věcí je i eliminování pohyblivých částí skeneru na minimum.

Osvědčená technologie Océ Image Logic se posouvá i do barvy: Patentovanou technologii společnosti Océ Image Logic technology známe z velkoformátových monochromatických zařízení. Ta byly rozšířena o schopnost barevného skenování u skeneru TDS450. Ta zabezpečuje špičkovou reprodukci černobílých a barevných originálů, jako jsou výkresy, ilustrace, fotografie a mnoho dalších.

Skupinový tisk černobílých dokumentů: Nicméně Océ TDS450 není pouze skener, ale taktéž kompletní multifunkční systém, umožnující tisknout velkoformátové dokumenty v počítačové siťi řadě uživatelům. K tomu slouží certifikované ovladače a softwarové aplikace. TDS450 se jednoduše integruje do vašeho pracovního workflow.

Standardní monochromatický systém rozšířený o plnobarevné skenování do souboru: Océ TDS450 tak tiskne černobílé dokumenty, může díky barevnému skenování naskenovat i vaše barevné originály přímo do souboru.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit