POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Karat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

AMD a PTC společně ladí grafický výkon pro Creo

Pondělí, 16 Duben 2012 12:46
AMD_FirePro_Creo 2.0--1216Společnost AMD oznámila 12. dubna svou spolupráci s PTC, která umožní až o 900 % rychlejší výkon pro 3D transparentnost v PTC Creo Parametric 2.0, v obnově stínovaných 3D snímků a 4x větší interaktivitu na profesionálních grafických kartách AMD FirePro. Navíc ovladač AMD Catalyst Pro podporuje optimalizace tak, aby profesionální grafické karty AMD FirePro umožňovaly předat výkon, spolehlivost a inovace pracovních postupů uživatelům produktu Creo prakticky na všech cenově srovnatelných profesionálních grafických kartách AMD FirePro.

„Poslední profesionální grafické karty AMD FirePro a jejich ovladače byly speciálně navrženy pro zvýšení produktivity uživatelů PTC Creo Parametric 2.0,“ řekl Antoine Reymond, hlavní strategický alianční manažer pro grafické karty pracovních stanic v AMD. „Techničtí konstruktéři spoléhají na softwarové a hardwarové nástroje, které optimalizují jejich pracovní postupy a umožňují jim efektivně navrhovat bez výkonových překážek. Naše spolupráce s PTC pomáhá zajistit profesionálním konstruktérům používajícím profesionální grafické karty AMD FirePro významné zvýšení výkonu, což vede k vyšší produktivitě a návrhové intuici.“

Prostřednictvím zmíněného procesu spolupráce, vyvinuly AMD a PTC pro Creo Parametric 2.0 ultra rychlý 3D režim průhlednosti akcelerovaný pomocí GPU, stejně jako pomocí GPU akcelerované OpenGL funkce, které přinášejí uživatelům Crea trvalé zvýšení 3D interaktivity. Pro profesionální návrháře používající PTC Creo Parametric 2.0 tyto inovace znamenají zlepšení rozhodovací účinnost, zvýšení efektivity pracovních postupů a budování celkového povědomí v celém procesu navrhování.

„Týmy PTC a AMD FirePro spolupracují na poskytování Creo grafického výkonu a optimalizaci pracovního postupu tak, aby pomáhaly návrhářům vytvářet, inovovat a dodávat produkty, které splňují potřeby svých zákazníků,“ řekl Brian Thompson, viceprezident produktového managementu MCAD v PTC. „Nové zvýšení výkonu v Creo Parametric 2.0 zahrnuje transparentnost akcelerovanou pomocí GPU a vylepšení výkonnosti 3D průhledu. Výkonnostně optimalizované profesionální grafické karty AMD FirePro a ovladače pomáhají uživatelům plně využít sílu produktu Creo 2.0.“

Možné výhody profesionálních grafických karet AMD FirePro poskytované uživatelům PTC Creo Parametric 2.0:
  • Hardwarově akcelerované vykreslování průhlednosti (OIT) – zvyšuje 3D interaktivitu (snímkovou frekvenci) až o 900 % a více, zatímco „pixelová přesnost“ hloubky třídění zajišťuje, že komponenty sestavy jsou vizuálně reprezentovány v kontextu okolní geometrie.
  • Hardwarově akcelerované výkonnostní vylepšení 3D interaktivity (VBO) – „stále činné“ vylepšení výkonu 3D renderingu poskytuje více jak 4x rychlejší obnovu 3D snímků a interaktivitu se zdokonalenými datovými soubory a pracovními postupy.
  • Technologie AMD Eyefinity – jednoduchá a flexibilní konfigurace až šesti monitorů z jedné profesionální grafické karty AMD FirePro poskytuje účinnější multitasking a větší flexibilitu pracovního postupu.
  • Technologie AMD GeometryBoost – poskytuje dvojnásobný výkon základní (raw) geometrie pro práci s většími soubory dat s větší složitostí, což zajišťuje hladkou 3D interaktivitu, i když se středně složité datové soubory a modely stanou složitějšími.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit