POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Odolné tablety Panasonic ve Středoslovenské energetice

Středa, 16 Květen 2012 13:49
Panasonic_Toughbook_1220Společnost Středoslovenská energetika, člen skupiny EDF (Electricité de France International) zakoupila pro své terénní pracovníky 150 kusů odolných tabletů Panasonic Toughbook CF-H2 Field s operačním systémem Windows 7 Professional. Cílem nasazení odolných tabletů Toughbook CF-H2 Field je lepší využití lidských zdrojů, snadnější přístup k relevantním dokumentům v terénu, usnadnění identifikace servisovaných zařízení a v neposlední řadě také snížení celkových nákladů montážních a servisních prací. Tablety Toughbook CF-H2 Field budou v roli klienta přistupovat k centrálnímu informačnímu systému a budou využívat dvou externě vyvíjených aplikací – MobilGIS (mobilní grafický informační systém) a MobilEAM (mobilní údržba).

V první fázi projektu bude podporována off-line synchronizace (na začátku a na konci směny), do budoucna se počítá s on-line připojením Toughbooků přímo v terénu a s využitím technologií pro geografickou optimalizaci jednotlivých přidělených úkolů.

Servisní technici a montéři budou mít ve svých odolných tabletech všechny potřebné informace včetně pracovních příkazů a technické dokumentace. Lokalizaci usnadní nejen technologie GPS, ale také fotky a popis jednotlivých zařízení. Mezi tato zařízení patří například sloupy, rozvaděče, pojistkové skříně i transformátory a jejich nalezení nemusí být snadné. Z tohoto důvodu budou mít technici k dispozici nejen navigaci, ale také fotografie a bližší popis jim přidělených zařízení. Odpadne tak nutnost vysílat k revizím a opravám techniky, kteří danou lokalitu znají z předešlých návštěv.

V současné době probíhá příprava nasazení odolných tabletů Toughbook CF-H2 Field (instalace, nastavení, vývoj aplikací na míru, školení personálu) a první technici je budou moci využít v létě letošního roku.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit