E LINKX
Google překladač: English Deutsch
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Se SolidWorks rychleji na trh

Pátek, 27 Leden 2006 10:56
Společnost Cometal Engineering, přední italský výrobce systémů pro vytlačování a odlévání hliníku zakoupila 30 licencí systému SolidWorks pro 3D CAD navrhování, aby zkrátila dobu nutnou k vývoji nových výrobků a jejich návrhu. Zúročila tak i investice do softwaru COSMOS pro analýzu návrhu.

Od svého založení v roce 1980 se společnost Cometal Engineering stala mezinárodní jedničkou ve výrobě lisů, tavicích pecí, ohýbacích stolic, chladících zařízení, manipulačních zařízení a dalších produktů na pěti kontinentech. Cometal při výrobě velmi často mění parametry dle individuálních požadavků svých zákazníků. Díky tomu je konstrukční oddělení klíčovým strategickým týmem, jehož produktivita a schopnosti jsou pro výrobu zásadní.

“Vybrali jsme si SolidWorks nejen kvůli výkonnosti a snadnosti používání, ale také kvůli naší předchozí zkušenosti s programem COSMOS pro analýzu a ověřování funkce komponentů strojů,” říká Roberto Albertoni, technický ředitel společnosti Cometal Engineering. “Jsme přesvědčeni, že díky implementaci systému SolidWorks zkrátíme dobu návrhu a výrazně zvýšíme celkovou kvalitu projektů, což je velmi důležité pro společnost jako je naše, která vyrábí produkty s neustále se měnícími se vlastnostmi.”

Předtím, než si zvolila SolidWorks jako svůj standardní 3D CAD software, společnost Cometal používala po několik let programy COSMOSWorks a COSMOSFloWorks při analýzách mechanického i tepelného namáhání, například při návrhu nových pecí a chladících systémů.

“Být jedničkou mezi výrobci pro nás znamená, že neustále musíme držet krok s požadavky trhu a mít k dispozici nejmodernější nástroje pro naši práci,” dodává Michel Gros, vicepresident divize SolidWorks Europe. “Věříme, že společnost Cometal bude mít se systémem SolidWorks tak dobré zkušenosti, jako tomu bylo u programů pro analýzy COSMOSWorks a COSMOSFloWorks.”

Společnost Cometal těsně spolupracuje s autorizovaným prodejcem SolidWorks - společností Nuovamacut, která pro ni zajišťuje školení, implementaci a technickou podporu.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit