průmysl, výroba, sklady…
POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Ocenění Vero Softwaru Nexnetu

Středa, 23 Květen 2012 10:50
PrevzetiVeroAward1221Společnost Vero Software uspořádala svou prozatím největší konferenci distributorů z celého světa v návaznosti na loňskou fúzi společností Planit software a Vero software, díky které vznikl celosvětově největší vývojář CAM software a třetí největší CAD/CAM dodavatel na světě. V portugalském Lisabonu se sešlo 171 delegátů z celého světa, aby zhlédli nejnovější vývoj produktů, diskutovali o jejich budoucím směřování a nahlédli do budoucích obchodních plánů nově vzniklé skupiny Vero Group. Během konference se konala galavečeře jako uznání vynikajícího úsilí prodejců za rok 2011 a bylo uděleno několik ocenění v různých kategoriích.

Večer vyvrcholil udělením nejprestižnější ceny za vynikající obchodní výsledky a úspěchy akciové společnosti Nexnet – Business Excellence Award. Richard Smith komentuje udělení tohoto ocenění: „Nexnet je jedním z nejúspěšnějších obchodních partnerů společnosti Vero Group, je pro nás jednou z firem, která se podílí na vývoji aplikací, které zahrnula do svého produktového portfolia. Nexnet je dynamická firma, která i v době globální krize investovala do svého rozvoje a do nových technologií. Nexnet je jedním z našich klíčových partnerů a představuje pro nás příklad úspěšné spolupráce na té nejvyšší úrovni nejen z hlediska vývoje, ale i po stránce obchodních výsledků.“

Nejzajímavější informace o CAD/CAM softwaru Edgecam zahrnovaly představení novinek aktuální verze (2012 R2) – např. podpora pinoly (možnost přidání další osy Z do postprocesoru pro frézování, díky čemuž lze provádět grafickou simulaci a kontrolu kolizí například při frézování nebo vrtání s pinolou. Díky této funkci lze definovat, zda má pohyb v ose Z provádět například stůl nebo pinola), a navíc neoficiální náhled do budoucího vývoje, který zahrnuje přidání špičkové drátové EDM technologie VISI do Edgecamu a integrace skvělého nového nástroje Edgecam Workflow manažer.
Tým Alphacamu představil na konferenci vlnovitou hrubovací strategii Waveform pro Alphacam a také Aspire pro Alphacam, což je umělecká aplikace, která automaticky vytvoří 3D reliéfní model, typicky se používá ve dřevozpracujícím průmyslu a u rytí.
Radan, CAD/CAM software pro programování CNC tvářecích strojů pro plech, s úspěchem uvedl dva nové multiosé laserové produkty RadM-ax a RadTube. RadM-ax je CAM systém založený na technologii PEPSu určený pro 5osé tváření plechu a je vyvinutý speciálně pro všeobecné strojírenství, automobilový a letecký průmysl. RadTube je laserový systém pro rotační a víceosé řezací stroje vyvinutý speciálně do odvětví řezání trubek.

Závěrem Simon Lee, ředitel pro rozvoj podnikání, řekl: „Velikost této události skutečně podtrhuje naši pozici jedničky v oblasti CAM systémů a tato konference nabídla síti našich prodejců zhodnocení a zhlédnutí novinek našeho produktového portfolia.“

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit