Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Navigace Mio Spirit 697 s režimem pro nákladní vozy a karavany

Úterý, 29 Květen 2012 18:37

Tags: Mio | Navigace

Mio_Spirit_697_Lifetime_Truck_1222Mio představuje nový, nejvyšší model navigace z nové řady - Mio Spirit 697 Lifetime Truck, který již ve standardní výbavě nabízí speciální Režim nákladního vozu/karavanu. Nová 5" navigace disponuje novými funkcemi pro rok 2012, které zpříjemní její každodenní užívání a díky AV konektoru k ní lze připojit i přijímač bezdrátové parkovací kamery Mio. Řidiči nákladních vozidel se denně potýkají s nástrahy dopravy a v případě, že často navštěvují nová místa, navigace s aktivovaným režimem Truck jim umožňuje najít správnou trasu bez nečekaných překvapení, což ocení i cestovatelé s karavany a obytnými přívěsy. Tím, že řidič zadá do navigace parametry svého vozu a přívěsu, vyhledání a výběr trasy se tak automaticky vyhne místům, jako jsou nízké podjezdy, mosty s nízkou nosností, úzké uličky, či ostré zatáčky.

Navigace Mio Spirit 697 Lifetime Truck přichází s novými vlastnostmi, které budou nabízet i další nové modely pro rok 2012. První novinkou je Doživotní aktualizace mapových podkladů (Lifetime update) u všech modelů řady Spirit. S tím je spojena i záruka na aktuální mapové podklady po nákupu nové navigace (do 30 dnů) a snadná možnost jejich aktualizace až 4x ročně prostřednictvím dodávaného softwaru Mio More Desktop II.

Novou funkcí je volba v menu – Near Me – která sdružuje přístup k nejčastěji využívaným destinacím a díky tomu není nutné je neustále a opakovaně zadávat. Další novinku Find My Car ocení především ti, kteří se nechtějí starat o to, kde naposledy zaparkovali své auto. Navigace Mio si zapamatuje poslední GPS polohu vozu a výběrem této volby pak naviguje své majitele zpět k autu i v neznámé oblasti. Pro zajištění vyšší bezpečnosti při řízení jsou vybrané navigace z nové řady Spirit 2012 vybaveny i funkcí Voice Command Plus, která umožňuje hlasem nastavit adresu pro navigování, vybrat destinace z nejčastěji používaných, zvolit oblíbené body zájmu (POI), a také nastavit jas displeje a hlasitost při navigování.

Konkrétně typ Mio Spirit 697 Lifetime Truck je vybaven i funkcemi známými z předchozí generace jako jsou SmartRoutes, k optimálnímu výpočtu informace sesbírané od milionů řidičů, 3D křižovatkami, výběrem trasy OnScreen z nejrychlejší, nejkratší, nejjednodušší a nejekonomičtější, či LearnMe Pro, která se učí stylu jízdy řidiče a přizpůsobuje výběr obvyklé trasy včetně odhadovaného času příjezdu do cíle. Dále dopravním zpravodajstvím RDS-TMC, databází s rychlostními radary, parkovacím asistentem, módem pro pěší chůzi, Bluetooth pro připojení mobilního telefonu a internetu, a tím i online vyhledávání na Google a získávání aktuální předpovědi počasí v cílové destinaci.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit