Data&AI Forum 2020
Google překladač: English Deutsch

COSMOSMotion zahrnut do SolidWorks Office Premium

Čtvrtek, 02 Únor 2006 16:57
COSMOSMotionSolidWorks Corporation pokračuje v definování standardů CAD průmyslu tím, že zahrne program COSMOSMotion™ do sady aplikací SolidWorks® Office Premium.

Analytické funkce produktu COSMOSMotion pomohou mnoha uživatelům systému SolidWorks, kteří navrhují sestavy s pohyblivými součástmi. Program COSMOSMotion, který byl dříve prodáván samostatně, usnadňuje tvorbu prototypů a slučuje dříve samostatné a ručně prováděné navrhové a analytické operace. Společnost SolidWorks Corporation to oznámila zde na výroční konferenci uživatelů SolidWorks World 2006. Jedná se o další důkaz snahy společnosti SolidWorks dodávat výkonné CAD nástroje konstruktérům po celém světe.

COSMOSMotion je plně integrován do sady aplikací SolidWorks Office Premium a analytického programu COSMOSWorks® Designer, což pro konstruktéry znamená, že mohou poprvé sestavu navrhnout, simulovat a analyzovat v jediné operaci. Například konstruktér výtahu může nyní navrhnout sestavu v programu SolidWorks, potom použít COSMOSMotion k nastavení parametrů motoru a nakonec pomocí programu COSMOSWorks Designer provést analýzu a ujistit se, že celá sestava vydrží maximální provozní zatížení. 

Nová verze sady aplikací SolidWorks Office Premium obsahující COSMOSMotion bude dodána zdarma existujícím vlastníkům licencí Premium jako součást aktualizace Service Pack 4.0.

COSMOSMotion simuluje mechanické operace pohyblivých sestav a fyzikálních sil, které se v nich vytváří. Umožní uživatelům sady SolidWorks Office Premium:

  • počítat pozice, rychlosti, zrychlení a zatížení jednotlivých komponentů sestav,
  • automaticky přenášet reakční zatížení do programu COSMOSWorks Designer a testovat, zda daná součást vydrží plánované zatížení, a konečně
  • kontrolovat kolidující součásti při pohybu sestavy a kontaktní síly mezi nimi.

Diskuzi o programu COSMOSMotion v sadě SolidWorks Office Premium najdete na webových stránkách http://www.solidworks.com/mediapodcast, kde se vyjadřuje viceprezident pro výzkum a vývoj Chris Garcia a ředitel pro vývoj produktů Aaron Kelly .


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit