Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Bundle Solid Edge a Teamcenter Express – snazší přístup k PLM

Úterý, 07 Únor 2006 16:54
Velocity TeamcenterSpolečnost UGS oznámila uvedení nového softwarového balíku kombinujícího vynikající 3D CAD systém Solid Edge a přední PLM řešení Teamcenter. Balík je nabízen za velice výhodnou cenu, jež společně s rychlou implementací a snadnou údržbou zajišťuje velmi nízké celkové náklady na vlastnictví. Solid Edge i Teamcenter Express jsou součástí nedávno představeného portfolia UGS Velocity Series, které je vůbec prvním komplexním před-konfigurovaným portfoliem pro digitální projektování, analýzu a správu produktových dat, určeným pro střední segment trhu. Nový balík, který UGS ohlásila teď, se zaměřuje hlavně na oblasti CAD a PDM, přičemž nabízí nejužší integraci v rámci celého softwarového průmyslu.
„Nový balík kombinující Solid Edge a Teamcenter Express nabízí uživatelům z řad firem způsob, jak efektivně využívat PDM,“ prohlásil viceprezident UGS pro marketing Velocity Series Bruce Boes. „Tato kombinace odpovídá na volání klientů po snadné a přirozené správě dat a po možnosti elektronické spolupráce s dodavateli a klienti prostřednictvím sdílených nejlepších postupů v rámci před-konfigurovaného prostředí. Malým a středně velkým firmám tento nový softwarový balík nabízí velice snadnou cestu k PLM, a to za zlomek ceny velkých, individuálně optimalizovaných PLM systémů,“ dodal Bruce Boes. 

Nová úroveň integrace Solid Edge a Teamcenter Express nabízí snadnou a transparentní konektivitu. Díky ní je balík vybaven všemi příkazy Solid Edge a uživatel má dokonalý přehled o všech funkcích pro správu dat. K největším výhodám této nové softwarové nabídky tak patří: dokonalá integrace, transparentní uživatelské rozhraní, záběr v oblasti CAD, podpora různých CAD prostředí a více pracovišť, minimální požadavky na IT.

Více informací na UGS.com.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit