Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Pro/ENGINEER Basic Drafting Package

Úterý, 14 Únor 2006 10:02
AV ENGINEERING společně s výrobcem systému Pro/ENGINEER, společností PTC, vychází vstříc potřebám českých výrobních organizací řešit komplexní konstrukční úkoly rychle a produktivně v kontextu dalších předvýrobních etap (vazba na analýzy a simulace, NC výrobku, správu dat apod.) za přijatelných nákladů na používané CAD technologie.

Pro/ENGINEER Basic Drafting Package je určen pro výrobní organizaci každé velikosti, umožňuje rychlé zpracování konstrukčních návrhů ve 3D, rychlou tvorbu 2D výkresové dokumentace včetně kusovníků, pro nasazení v konstrukci výrobků, přípravků, výrobního zařízení a dalších odděleních, která využívají konstrukční data.

Výhody nové konfigurace z pohledu CAD technologií spočívají:

  • v náhradě zastaralých a nevýkonných 2D/3D CAD systémů,
  • v možnosti vytvořit jednotnou a vysoce výkonnou CAD platformu Pro/ENGINEER pro komplexní vývoj Vašich výrobků,
  • v možném dalším rozšíření funkcionality modulu BDP o speciální oblasti (analýzy a simulace, konstrukce nářadí, NC výroba apod.).

Výhody nové konfigurace z ekonomického pohledu spočívají:

  • v nízkých pořizovacích a udržovacích nákladech na výkonný CAD systém (2495€/63€),
  • ve vysokém stupni ochrany investice do CAD díky škálovatelnému Pro/ENGINEER řešení a možnosti dalšího doplnění konfigurace BDP o speciální oblasti a dalšího využití již jednou vytvořených CAD dat ,
  • v návratnosti provedené investice (v řádu měsíců) díky zkrácení konstrukčních časů, automatizaci rutinních činností, souběžné práci konstrukčních týmů, opakovanému užití již jednou vytvořených CAD dat apod.

Více informací na www.aveng.cz.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit