Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk jmenoval prvního „Vynáleze měsíce“

Čtvrtek, 16 Únor 2006 15:16
Waveloch Flow RiderSpolečnost Autodesk představila nový program Autodesk Inventor of the Month, jehož cílem je upozorňovat na nejnápaditější návrhy a inženýrské inovace vytvářené v aplikaci Autodesk Inventor, světově nejprodávanějším softwaru pro 3D strojírenské navrhování. Autodesk každý měsíc z více než 500 000 zákazníků aplikace Autodesk Inventor po celém světě vybere nejlepší inženýrské práce a ocení je titulem „Inventor of the Month“. „Vynálezcem měsíce ledna“ se stala společnost WaveLoch.

Tom Lochtefeld, generální ředitel společnosti WaveLoch, je tvůrcem strojů na vytváření vln pro sportovní ježdění a atrakcí pro sportovce, akvaparky, zábavní parky, letoviska a výletní lodě. Lochtefeldův stroj Flow Rider, jehož 3D model a návrh byl vytvořen v aplikaci Autodesk Inventor a vizualizace v aplikaci Autodesk Inventor Studio, kombinuje surfing, snowboarding a skateboarding. Flow Rider dokáže vypouštět tenkou vrstvu vody na pevnou, vypodloženou formu ve tvaru vlny. Po takto nasimulovaných vlnách mohou jezdci sjíždět, trénovat otočky a zase vyjíždět nahoru.

Waveloch Flow Rider - průhled do řešeníStroje společnosti WaveLoch využívá při svém tréninku řada profesionálních surfařů a jezdců na snowboardech a skateboardech v kalifornském San Diegu a jihoafrickém Durbanu. V Singapuru bude brzy postaveno centrum životního stylu prknových sportů Wave House. Bude tvořeno restaurací, barem, obchodem a sportovním klubem, jehož základem budou zařízení Flow Rider. Společnost Royal Caribbean, provozovatel výletních lodí hodlá na jaře 2006 představit první surfařský park přímo na palubě lodi.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit