Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Rychleji vytvořit komplexní řešení pro stavební průmysl

Čtvrtek, 16 Únor 2006 15:36
Constructware - model spolupráceSpolečnost Autodesk oznámila, že se dohodla na akvizici společnosti Constructware za 46 miliónů dolarů v hotovosti. Společnost Constructware, sídlící ve městě Alpharetta v Georgii, poskytuje řešení pro komunikaci a spolupráci, která optimalizují navrhování, výstavbu a správu budov. Akvizice, která by měla být uzavřena v březnu 2006, umožní Autodesku rychle rozšířit svou aplikaci Autodesk Buzzsaw o nové funkce pro správu nákladů, nabídek a rizik.

„Čím dál častěji se ze strany zákazníků setkáváme s poptávkou po uceleném, integrovaném řešení řízení životních cyklů stavebních projektů,“ řekl Amar Hanspal, viceprezident Autodesk Collaborative Solutions. „Výrazná přítomnost společnosti Constructware mezi stavebními firmami a její osvědčené produkty doplňují naše řešení týmového řízení projektů, takže akvizice posiluje naše odhodlání dodávat špičková řešení pro stavební průmysl.“

Společnost Constructware, založená v roce 1994, je uznávaným dodavatelem technologických řešení spolupráce pro stavební průmysl. Její produkty Constructware ASP a Constructware for the Subcontractor používá více než 29 000 uživatelů. Společnost je zavedená mezi obecnými dodavateli a subdodavateli ve stavebním průmyslu a má také silnou pozici ve veřejném sektoru mezi vládními a vzdělávacími organizacemi. Doplňuje tak zákaznickou základnu služby Autodesk Buzzsaw v segmentech výstavby obytných domů, maloobchodních a pohostinských zařízení.

Autodesk plánuje investovat do podpory, zdokonalování a integrace produktů Constructware s vlastním řešením týmového řízení projektů Buzzsaw a s návrhovými aplikacemi Revit a Civil 3D.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit