Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

LSW Maschinenfabrik přechází na SolidWorks

Pondělí, 06 Březen 2006 16:29
LSW Maschinenfabrik GmbH, německý výrobce high-end systémů pro automobilový průmysl, zakoupil 80 licencí systému SolidWorks s cílem výrazně zvýšit výkon při práci se složitými součástmi a rozsáhlými sestavami.

Po podrobném testování přešla společnost, která je součástí skupiny IWKA Group, z produktu Autodesk Inventor na SolidWorks a toto rozhodnutí hodnotí příznivě jak konstruktéři v ústředí LSW v Brémách, tak i pracovníci americké pobočky B&K Corp. ve státě Michigan.

“Několikrát jsme probírali výhody a výkonnost systémů SolidWorks a Inventor,” říká Holger Jenning, vedoucí konstrukčního oddělení v LSW. “V testech se složitými součástmi a rozsáhlými sestavami jsme zaznamenali u systému SolidWorks třikrát až sedmkrát lepší výkon. Tento test nás přesvědčil o tom, že SolidWorks je pro nás tou nejlepší volbou.”

Jednou z největších výhod systému SolidWorks je rychlost převodu objemových modelů do 2D výkresů, což je velmi důležité pro již zavedené interní procesy v rámci celé skupiny IWKA Group. “Protože již máme několik fungujících instalací SolidWorks v rámci skupiny IWKA Group, můžeme využít zkušeností našich kolegů z těchto společností,” říká Peter Walter, jeden z technických ředitelů LSW. “Naše rozhodnutí zvolit si systém SolidWorks jako standard je proto zcela jistě správné.”

Společnost LSW Maschinenfabrik se vyrábí pohony, hlavy válců, nápravy, řídící systémy, převodovky a další komponenty.

“Čím složitější je součást nebo sestava, tím je důležitější mít výkonný software pro návrh,” říká Rainer Gawlick , viceprezident společnosti SolidWorks Corporation pro marketing.“SolidWorks Corporation chápe, že jí uživatelé potřebují snadnou obsluhu a výkon, aby mohli rychleji navrhovat složité výrobky a dodávat je na trh.”

LSW Maschinenfabrik spolupracuje s prodejcem SolidWorks - společností DPS Software, která zajišťuje školení, implementaci a podporu softwaru.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit