SolidWorks
EDU Trainings IT školení
Google překladač: English Deutsch
Edgecam
SOPHOS - hacking webinar 2

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

5. školní soutěž v NC programování

Úterý, 07 Březen 2006 20:17
Firma 3E Praha Engineering ve spolupráci se SPŠ v Kolíně vyhlašuje již 5.ročník celostátní školní soutěže v NC programování. Letos soutěž proběhne ve dnech 31.3. a 1.4. 2006. Vzhledem k tomu, že ne všichni studenti a školy mají zkušenosti s CAM systémy a NC programováním je soutěž rozdělena na dvě kategorie:

Student „začátečník“ – je kategorie určená všem studentům středních odborných a učňovských škol, kteří nemají žádné zkušenosti s NC programováním a CAD/CAM systémem a chtěli by se něco nového naučit. Přihlášení zájemci do této kategorie získávají možnost se zúčastnit bezplatného dvoudenního kurzu zaměřeného na základy programování pomocí CAD/CAM systému SURFCAM. Kurzu se mohou zúčastnit i učitelé. Obsah kurzu bude zaměřen především do oblastí CAM, které budou předmětem vyhlášení soutěže.

Student „profesionál“ – tato kategorie se dělí na „ruční programování“ a „CAM programování“. V kategorii „ruční programování“ si studenti mohou vybrat buď editor MIKROPROG nebo editor ELTEC (programování v ISO kódu). V kategorii „CAM programování“ studenti mohou použít CAD/CAM systém SURFCAM nebo přinést svůj vlastní CAM program (nainstalovaný na vlastním PC).

Hodnocení a vyhlášení výsledků proběhne v závěru soutěže. Hodnotit se budou jednotlivci, škola, která přihlásí alespoň dva studenty v dané kategorii bude zařazena i do soutěže „družstev“. Vítěznou školu a vítězného studenta či studenty čekají velmi zajímavé a hodnotné ceny.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@3epraha.cz nebo přímo na stránkách firmy 3E Praha Engineering v sekci Škola/Student www.3epraha.cz. Na přihlášce nesmí chybět kontaktní adresa a telefon.Přihlášení zájemci budou kontaktování firmou 3E Praha Engineering pro získání bližších informací.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit