Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

UGS nabízí bezplatnou aktualizaci MSC.Nastran

Úterý, 21 Březen 2006 11:03
Společnost UGS oznámila bezplatnou softwarovou aktualizaci, jež je dostupná všem stávajícím uživatelům MSC.Nastran for Windows (tj. produktu vycházejícího ze softwaru Femap od UGS a dříve prodávaného společností MSC). Tato aktualizace zpřístupní všem těmto uživatelům Femap s řešením NX Nastran.

Nabídka UGS přichází bezprostředně poté, co se UGS rozhodla vypovědět OEM smlouvu mezi UGS a MSC.Software, která umožňovala společnosti MSC.Software prodávat software Femap s MSC.Nastran. V důsledku vypovězení této smlouvy nemůže MSC již dále nabízet Femap v rámci MSC.Nastran pro Windows ani nabízet aktualizace.

UGS se rozhodla ukončit tento kontrakt pro soustavnou neschopnost MSC dodávat klientům aktualizace včas. Uživatelé, kteří využijí nabídky bezplatné aktualizace, okamžitě obdrží Femap verzi 9.1 a NX Nastran 4.0 a rovněž dostanou včas všechny další aktualizace. Tak budou moci náležitě využít svých stávajících investic do Femapu a zvýšit produktivitu práce prostřednictvím nejnovějších aktualizací. NX Nastran 4.0 navíc nabízí řadu nových a jedinečných funkcí pro analýzu.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit