Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

Pro/ENGINEER Wildfire 3.0 ohlášen

Úterý, 21 Březen 2006 13:51
Pro/ENGINEER Wildfire 3 MechanismSpolečnost PTC oznámila uvedení na trh nové hlavní verze Pro/ENGINEER Wildire 3.0. Nová verze pomáhá uživatelům dokončit své projekty snadněji a rychleji s využitím svých nejlepších znalostí. Dle PTC je nová verze softwaru Pro/ENGINEER v nejvyšší kvalitě ve své historii.

Dnešní stále více složitější prostředí vývoje nového výrobku vyžaduje zkrátit veškeré aktivity, které předcházejí uvedení výrobku na trh zhuštěním vývojových cyklů bez kompromisních výsledků. Aby vývojový inženýři, konstruktéři a technologové úspěšně vyhověli těmto výzvám, hledají řešení, která by jim umožnila zvýšit jejich osobní produktivitu a efektivitu procesů v průběhu celého cyklu vývoje výrobku. A právě Pro/ENGINEER Wildfire 3.0 se zaměřuje na řešení těchto specifických výzev.

Co je hlavním tématem nové verze? Zvyšování osobní produktivity pomocí následujících novinek:

  • Rychlý Skicář – redukce počtu kliknutí v menu při tvorbě a ukončení práce; v rozsáhlých skicách zvýšení výkonu až o 80%.
  • Rychlé Sestavy – modernizované uživatelské rozhraní pro práci v sestavách a optimalizované pracovní workflow dramaticky zvyšuje rychlost tvorby sestavy (až 5x). Nová podpora Windows XP-64 bitových systémů umožňuje načítání a práci s velmi rozsáhlými konstrukčními celky.
  • Rychlé Výkresy – schopnost přidat vystínované pohledy do tradičních 2D výkresů pomáhá rychleji porozumět konstrukčnímu návrhu a odstraňuje případné nejasnost. Další zlepšení v prostředí výkresů přinášejí zvýšení produktivity až o 63 %.
  • Rychlý Plech – správná interpretace záměrů konstruktéra umožňuje zrychlit návrh plechových dílů a redukovat počet konstrukčních prvků až o 90%.
  • Rychlý CAM – zlepšené ovládání v prostředí NC modulů urychlí tvorbu NC geometrie až 3x.

Produktivita procesu je druhým hlavním tématem nové verze Pro/ENGINEER Wildfire 3.0. Ke klíčovým rysům nové verze patří:

  • Chytrý Průvodce Procesem – nový, snadno přizpůsobitelný průvodce procesem (Process Wizard) umožňuje společnostem uchovat a znovu použít odborné znalosti, nejlepší zkušenosti a doporučené cesty pro další procesy.
  • Chytrý Model – schopnost vložit informace o výrobním procesu do modelu usnadňuje vyrobitelnost a pomáhá opakovaně využívat ty nejlepší zkušenosti.
  • Chytré Sdílení – „přenosné Workspace“ umožňují sledavat nové, změněné a nezměněné soubory, zlepšují offline přístup k CAD datům a externí spolupráci.
  • Chytrá Integrace s Windchill® a Pro/INTRALINK® - automatizovaný reporting o objemových položkách (olej, lepidlo, kapalina, barva apod.); k dispozici automatický check out při realizaci změny; přidání oznámení o stavu položky do modelového stromu, to vše poskytuje snadnější přístup k požadovaným databázovým informacím.

Dostupnost: Pro/ENGINEER Wildfire 3.0 je dostupný od 17. března. Uživatelé Pro/ENGINEER s aktivním maintenance automaticky obdrží tuto novou verzi bezplatně. Pro více informací o Pro/ENGINEER Wildfire 3.0 navštivte prosím stránky Pro/ENGINEER produktů na www.ptc.com a www.aveng.cz.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit