POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

AutoCAD 2007 a AutoCAD LT 2007 uvedeny na trh

Čtvrtek, 23 Březen 2006 18:25
Model-Navigace v AutoCADuAutoCAD 2007 zvyšuje flexibilitu uživatelů při koncepčním a podrobném navrhování v integrovaném prostředí, v němž lze současně vytvářet, spravovat a sdílet návrhy. Funkce koncepčního navrhování zrychlují a usnadňují analýzu různých alternativ návrhu a umožňují využívat získané informace jako východisko pro dokumentační výkresy potřebné k uskutečnění návrhu. AutoCAD 2007 je nástrojem pro profesionály, kteří koncepční návrhy vytvářejí ručně, a také jej lze dobře kombinovat s externími softwarovými nástroji, což urychluje návrhářský proces a zefektivňuje prezentace. Všechny funkce a výhody aplikace AutoCAD 2007 najdete na webu www.autodesk.com/autocad.
AutoCAD - Design EnvironmentNová platforma AutoCAD 2007 je dostatečně sofistikovaná pro složité projekty, a přitom je přístupná i začátečníkům. Přináší funkčně silné, intuitivní rozhraní pro rychlé a snadné vytváření a modifikace tvarů. Dále nabízí nové funkce, které umožňují zákazníkům z mnoha oborů podrobně zkoumat jejich návrhy v ranných fázích projektu. Zákazníci tak získávají rychlejší zpětnou vazbu a více příležitostí pro zkoumání možností návrhu. Na beta testování a spoluvytváření nejnovější verze se podílelo více než 1000 zákazníků z celého světa.

Autodesk uvedl také AutoCAD LT 2007. Nová verze zvyšuje produktivitu každodenního rýsování, umožňuje vytvářet dynamické bloky a obsahuje integrované nástroje pro správu vrstev. Podpora formátu DWF poskytuje dokonalejší zabezpečení přístup k datům a zároveň je v aplikaci zachována kompatibilita s nativním souborovým formátem DWG. Všechny funkce a výhody softwaru najdete na webu www.autodesk.com/autocadlt.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit