E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Knihovny CLARiiON uchovávají již 35 petabajtů dat

Pátek, 21 Duben 2006 16:48
ClariionDL210_616.jpgSpolečnost EMC oznámila, že posílila rodinu diskových knihoven EMC CLARiiON o jednoduché řešení zálohování na disky a obnovování dat. Zahrnuje nový základní model CLARiiON DL210, který je určen pro středně velké firmy a pobočky, integraci software pro zálohování a obnovování EMC NetWorker 7.3, který zdokonalí možnosti správy médií a podporu systémů platformy IBM System i (dříve iSeries). Knihovny CLARiiON nabídnou také možnost virtuálního „skartování pásky“, aby umožnily mazání dat podle podnikových a právních požadavků. V současnosti knihovny využívá více než 600 zákazníků na celém světě k zálohování více než 35 petabajtů informací (konec roku 2005).
Nová zdokonalení diskové knihovny CLARiiON zahrnují:
  • CLARiiON DL210 System – Dostupné řešení s výkonnými disky 500GB Serial ATA.
  • Integrace EMC NetWorker 7.3 – Vysoce výkonný software pro zálohování a obnovování dat.
  • Podpora diskové knihovny CLARiiON platformy IBM System i - zákazníci mohou snížit dobu určenou pro zálohování, zrychlit obnovování a zbavit se nevýhod pásky: špatné spolehlivosti a výkonu.
EMC CLARiiON CL210 a modely s podporou System i jsou k dispozici ihned a mohou být zakoupeny prostřednictvím EMC a její celosvětové sítě Velocity Channel a distribuční sítě. Ceny začínají na padesáti tisících dolarech. Modely diskových knihoven CLARiiON s integrovaným software NetWorker 7.3 a virtuální skartovačkou pásky budou k dispozici na konci druhého čtvrtletí 2006.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit