Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Nejnovější přírůstek od Corelu

Pondělí, 22 Květen 2006 14:56
Designer_Pro_621.jpgCorel Corporation uvedl na trh Corel DESIGNER Professional 12, nejnovější přírůstek řady oceňovaného programu pro technickou grafiku Corel DESIGNER. Novinka je založena na výkonném Corel DESIGNER Technical Suite 12 a nabízí nativní podporu funkcí 3D-importu, které podporují nejrozšířenější CAD/CAM systémy, včetně IGES, ProE, SAT, CATIA 4 a CATIA 5. Corel DESIGNER Professional 12 umožňuje bezproblémovou práci pro technické projektanty, kteří potřebují importovat speciální soubory 3D CAD pro vytvoření vektorových 2D a bitmapových výkresů a je tak ideální pro zákazníky z oblasti letectví, obrany, automobilového průmyslu a výrobních závodů.
Tento programový soubor navíc nabízí rozsáhlou kompatibilitu se soubory Corel DESIGNER Technical Suite a obsahuje více než 75 importních a exportních filtrů včetně CGM, PDF, EPS, JPG, TIF a SVG.
Corel DESIGNER Professional 12 je navržen tak, aby zvyšoval produktivitu technických projektantů díky tomu, že přemosťuje mezeru při přenosu souborů mezi technickým a dokumentačním oddělením, která je v prostředí technické projekce časté. Kromě nových funkcí 3D-importu obsahuje tento balíček i Corel DESIGNER 12 pro vytváření precizních technických výkresů a schémat; Corel PHOTO-PAINT 12 pro profesionální editaci obrázků; CorelTRACE 12 pro převod bitmapových a skenovaných dokumentů do vektorové grafiky; a Corel CAPTURE 12 pro vytváření snímků obrazovky, které jsou nedílnou součástí mnoha technických dokumentů. Corel DESIGNER Professional 12 je k dispozici v anglické, francouzské a německé verzi.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit