E LINKX
Google překladač: English Deutsch
Siemens
SOLIDWORKS

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

UGS oznámila Femap verzi 9.2

Středa, 24 Květen 2006 15:58
FeMAP_2.jpgSpolečnost UGS oznámila novou verzi softwaru Femap, který je nejrozšířenější světovou CAE aplikací umožňující –pre a –post processing konečných prvků. Femap je rovněž komponentou portfolia Velocity Series, komplexním předkonfigurovaným portfoliem pro digitální projektování, analýzu a software pro správu dat. Femap verze 9.2 nabízí dokonalé možnosti pro přípravu výpočetního modelu MKP s přístupem k vyspělým možnostem analýzy v prostředí Windows. Rovněž je úzce integrován se solverem Nastran a jako jeden celek tvoří komplexní CAE řešení.

„Jednou ze silných stránek Femapu je jeho CAD neutralita, což je jen dalším důkazem otevřené politiky zvolené UGS,“ prohlásil viceprezident UGS pro Velocity Series Bill McClure a dodal: „Nová verze navíc ještě prohloubila integraci s řešením Nastran, zejména v oblasti kontaktů a spojů.“

Femap verze 9.2 nabídne řadu nových funkcí, zejména: automatickou detekci povrchových kontaktů u sestav, podporu lepených spojů, jež byla nedávno zavedena u NX Nastran 4.1, konsolidaci kontaktů v rámci uživatelského rozhraní, které umožňuje snazší přístup k definicím kontaktních úloh pro všechny řešiče, které podporují kontakty. Dále podporuje datové mapy, které umožňují mapovat výsledky jedné analýzy na jiný model podobné topologie pro následnou analýzu. Nová je i možnost vytvářet a následně počítat svary a v neposlední řadě i lepší grafický výkon.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit