Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

CADKON slaví 20. výročí existence

Úterý, 30 Květen 2006 15:42
Zleva: Ing.Jiří Bendl - jednatel a zakladatel společnosti, vpravo Mgr. Dušan Polcer - šéfprogramátor společnostiSpolečnost AB Studio oznámila 20 roků existence CADKONu, profesní nadstavby nad platformou AutoCADu, která je určena zejména pro architektonické a projekční kanceláře. CADKON prošel od svého vzniku řadou přeměn, které byly v souladu s požadavky široké základny uživatelů a zároveň odpovídaly technologickým možnostem pro vývojáře.

CADKON, modulárně řešený profesní systém dnes s více než 15.000 instalacemi patří k nejrozšířenějším nadstavbám AutoCADu v Evropě. CADKON dnes profesně kromě architektury pokrývá projektování betonových, ocelových a dřevěných konstrukcí. Velmi úspěšné jsou moduly TZB pro profese zdravotechnika, vytápění a potrubí, vzduchotechnika a elektroinstalace.

Pan ing.Jiří Bendl, jednatel společnosti AB Studio dvacet roků existence CADKONu komentuje takto: „CADKON, původem německý produkt, se od své premiéry v roce 1989 na výstavě Autodesk Expo na našem trhu zabydlel se vším všudy. Více než 6.500 instalací v České republice a na Slovensku jsou toho nesporným důkazem.“ Současně společnost AB Studio ohlásila novou verzi CADKONu 2007, která koresponduje s novou platformou AutoCADu 2007. Oslavy dvacetileté existence CADKONu vyvrcholí na letošním podzimním setkání uživatelů CADKONu v Praze a v Brně.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit