Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

Autodesk Forum 2006 s vysokou účastí

Pátek, 09 Červen 2006 16:29
Jordi Portella, Manufacturing Solution Director Autodesku v Praze V prostorách hotelu Hilton v Praze se uskutečnil 31. května již třetí ročník setkání uživatelů, příznivců a přátel produktů Autodesk – Autodesk Forum 2006, které pro své partnery uspořádaly společnosti Autodesk a Tech Data Distribution.

Na Autodesk Forum byli pozváni autorizovaní prodejci produktů Autodesk, kteří se zde setkali se svými zákazníky z různých profesních odvětví, v nichž se programy společnosti Autodesk používají. Na výstavní ploše se představilo 6 vystavovatelů, jejichž expozice shlédlo 472 registrovaných návštěvníků.

Společnost Autodesk plně využila možnosti pozvat v jeden den na jedno místo všechny své autorizované prodejce a uživatele svých produktů a předat jim nejnovější informace z oblasti technologií CAD a GIS.

Koncepce obsahu Autodesk Forum 2006 byla obdobná jako v minulém roce. Na hlavní dopolední přednáškovou sekci navázala odpolední oborově segmentovaná část. Konferenci zahájil Ing. David Palas, Country Sales Manager Autodesk pro Českou republiku, Slovenskou republiku a země jihovýchodní Evropy. S úvodní přednáškou pak vystoupil Josef Švenda, Sales Execution Director, Emerging Countries, Autodesk (země střední, východní a jihovýchodní Evropy, Blízkého a Středního východu a Afriky). Po tomto vystoupení se roztočil několikahodinový kolotoč dalších zajímavých přednášek, seminářů a workshopů. Přednášky byly rozděleny do následujících hlavních tématických bloků – strategie Autodesku, strojírenství, architektura a stavebnictví, infrastruktura, vizualizace a v neposlední řadě Developer Workshop, zaměřený na profesionální vývojáře aplikací a služeb využívajících technologie Autodesku.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit