Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

O 155 PROCENT RYCHLEJŠÍ

Pátek, 09 Červen 2006 16:42
Dell Precision 490 a 690Nové pracovní stanice Dell Precision 690 a Dell Precision 490 certifikované pro použití s nejnáročnějšími CAD, CAE, DCC a GIS aplikacemi jsou vybaveny nejnovějšími procesory s duálními jádry Intel Xeon, novějším, rychlejším a škálovatelnějším typem paměťové architektury a nejnovějšími duálními grafickými kartami. Tato kombinace v porovnání s minulými modely přináší zrychlení až o 45% u aplikací s jedním vláknem (single-threaded) a až o 155% u multithreaded aplikací.

Nová architektura operační paměti umožňuje zákazníkům, kteří pracují s velkými objemy dat, jednodušeji upravovat a spravovat pracovní zatížení. Nové pracovní stanice zdvojnásobují počet paměťových kanálů na čtyři plně bufferované DIMM moduly a poskytují tak pro nejvýkonnější konfigurace unikátní možnost škálovat operační paměť pomocí volitelného rozšíření přes riser card paměti až na 16 DIMM modulů.

Grafické možnosti pracovních stanic Dell Precision 690 a Dell Precision 490 byly současně výrazně vylepšeny tak, aby obstály i v prostředích s velkými požadavky na vizualizace. Pracovní stanici Dell Precision 690-1KW je možné vybavit volitelnou rozšiřující grafickou kartou a zkombinovat tak výkon dvou karet NVIDIA SLI pro větší kvalitu obrazu a lepší výkon.

 Společnost Dell zároveň vyslyšela připomínky zákazníků k provedení nových pracovních stanic Dell Precision 690 a Dell Precision 490. Pracovní stanice Precision 490 je vybavena skříní, která může být podle přání zákazníka použita v provedení Tower nebo Desktop. Navíc obě skříně poskytují snazší přístup ke komponentám počítače, k přednímu panelu a jsou mnohem spolehlivější.

Technické parametry pracovní stanice Dell 690:

 • Nové procesory Intel Xeon s duálním jádrem
 • Až 5x větší propustnost paměťové sběrnice díky nové čtyřkanálové paměti
 • Škálovatelnost operační paměti až do 64 GB pomocí nových plně bufferovaných ECC DIMM DDR2
 • Možnost duální grafické karty, podporující čtyři monitory nebo technologii NVIDIA SLI pro zvýšení grafického výkonu (dostupné díky volitelné rozšiřující grafické kartě ve speciálně určené skříni pracovní stanice Precision 690-1KW)
 • Nové diskové úložiště Serial-Attached SCSI (SAS) poskytující ve srovnání s disky SATA 10k až o 50% vyšší výkon
 • Inovativní skříň počítače pro větší spolehlivost, snazší přístup a výjimečnou rozšiřitelnost s podporou až pěti dalších disků

Technické parametry pracovní stanice Dell 490:

 • Nové procesory Intel® Xeon® s duálním jádrem
 • Až 5x větší propustnost paměťové sběrnice díky nové čtyřkanálové paměti
 • Škálovatelnost operační paměti až do 32 GB pomocí nových plně bufferovaných ECC DIMM DDR2
 • Nové diskové úložiště Serial-Attached SCSI (SAS) poskytující ve srovnání s disky SATA 10k až o 50% vyšší výkon
 • Inovativní, kompaktní skříň počítače s možností dvojí instalace pro větší flexibilitu a šest slotů pro další rozšiřitelnost

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit